[#691] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #690

Nie wiem czy zamieścili, ale ja zawsze robię backup oryginalnych dyskietek klasycznych gier. Takich oryginałów nie znajdziesz w sieci.

W tym przypadku dzięki firmie A2 masz dostęp do oryginalnych ADFów online, co zwalnia z konieczności robienia kopii bezpieczeństwa. To jest atut nowych gier na naszą Amigę.
[#692] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #691

ale to jest nieważne akurat...
wtedy takie informacje były... teraz też mogłyby być... taki detal nikomu niepotrzebny a fajny.
[#693] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #692

Zgoda. W instrukcji do jednej z posiadanych przeze mnie gier (nie pamiętam dokładnie której) autorzy zalecają grać na kopii bezpieczeństwa.
[#694] Re: Bridge Strike - informacje

@Hexmage960, post #693

Nawet niekoniecznie w instrukcji, np. F117 samo pytało przed załadowaniem workbencha czy wykonać kopię bezpieczeństwa.
[#695] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #690

To były czasy jak kopie zapasowe mieli wszyscy, a oryginał jedna osoba, która zwielokrotniła na wypadek bezpieczeństwa własny egzemplarz
[#696] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #695

Były też gry, których kopii zapasowych nie dało się wykonać po prostu kopiując dyskietkę. Tutaj jak kojarzę wiele wydań L.K. AVALON było w ten sposób zabezpieczonych. Zrobił się mały OFFTOP.
[#697] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #663

Gra warta wydanych pieniędzyok, racja. Muzyka, te riffy wymiatają, grafika, zmiana pogody super.
Brakuje mi tylko instalki pod dosem(długie wczytywanie) i kontynuacji po tych trzech "życiach". Być może za mało jeszcze grałem i jak się wyćwiczę, to trzy samoloty będą wystarczające. Gra się miodnieOK
Zapomniałem dodać, że bardzo duży plus dla twórców za uruchamianie na A500ok, racja. Wiem, że temat był wałkowany - ale czy da radę poprawić TF pod kontem 000, czy za dużo z tym roboty?
Ostatnie pytanie-nad czym obecnie pracujecie? Zdradźcie chociaż czy to "strzelanka", czy coś innego.
[#698] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #588

Mój rekord to przedmieścia
Ale... Widziałem już zakończenie

No Panie, ja to doszedłem do 26 mostu(po kilku próbach) i Twój rekord w Highscore pobiłem.
Prześlesz mi ikonkę z gotowymi ustawieniami?
- mogę też prosić o gotowe ustawienia z hdd?
[#699] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #698

No Panie, ja to doszedłem do 26 mostu(po kilku próbach) i Twój rekord w Highscore pobiłem

Pięknie! Brawo!
Tak w ogóle, to ciekawe, że nikt tego nie wyłapał. W tej wypowiedzi chodziło mi o to, że jestem tak cienki żeby przejść grę bez oszustw a widziałem zakończenie gry. Tzn, przecież je sam narysowałem
[#700] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #699

A ja ciągle czekam na swój egzemplarz. Brrrr.
[#701] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #700

Hmmm. Zamówiłem i zapłaciłem za trzy gry, a dostałem dwie szeroki uśmiech
Halo, czy mogę prosić o wyjaśnienie?
[#702] Re: Bridge Strike - informacje

@lrdmaras, post #701

no ja bym chetnie wyjasnil, ale to nie forum sklepu Amiga.net.pl :P napisz prosze bezposrednio do Adama - https://amiga.net.pl/index.php?kwt=5031&lng=pl na pewno szybko wszystko sie wyjasni :)
[#703] Re: Bridge Strike - informacje

@RetroBorsuk, post #700

Mam nadzieję, że już dotarł egzemplarz. amiga.net.pl realizuje wysyłki na bierząco.

W odpowiedzi na #701
Jakieś nieporozumienie, może błąd w zamóweniu? Trzeba zapytać amiga.net.pl i spokojnie wyjaśnić

O juen był szybszy

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 20:37:11 przez Koyot1222
[#704] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #703

te pomylki niestety sie zdarzaja i ja ze swojej strony bardzo prosze o wyrozumialosc, bo AMIGA.NET.PL naprawde robi co moze i naprawde dzieki wielkie im, ze jeszcze maja sily i zaciecie i zamilowanie do Amigi bo dla pieniedzy to raczej bardziej by im sie teraz krowy oplacalo hodowac :)

damy rade, co zepsute naprawimy :)
[wyróżniony] [#705] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #704

To ja może dodam, że w tej chwili wysłane są już prawie wszystkie gry. Potrzebujemy jeszcze 2-3 dni, aby dokończyć pakowanie wszystkich ezgemplarzy.

@RetroBorsuk: paczka jest w drodze, powinna zaraz dotrzeć.

@lrdmaras: wyjaśnienia już powinny być na Twoim mailu.

W niektórych wypadkach podzieliliśmy zamówienia, aby szybciej wysłać Bridge Strike, a reszta jest wysyłana oddzielnie. W razie wątpliwości zawsze najlepiej napisać mailowo, staramy się działać jak najszybciej. Dzięki za współpracę


Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 23:24:05 przez A2
[#706] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #705

OK
[#707] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #705

ja wciaz czekam:) ale spoko, grunt ze udaje wam jakos wszystko ogranac i szacunek, ze wam sie chceOK
[#708] Re: Bridge Strike - informacje

@aszu, post #707

Ha
Wlaczam swoj ulubiony podcast ktory slucham co tydzien a tam w neswsach chlopaki gadaja o jakiejs firmie Project R3D ;)
Chwala Was ;)

link

Nawet podlinkowali sklep Adama ;) takze powodzenia na wyspach ;) i na swiecie ;)
[#709] Re: Bridge Strike - informacje

@WojT_GL, post #708

kupiłem, dziś przyszło.
Nie grałem w demka wcześniej, czekałem na premierę.
odpalam Ami, wrzucam dyskietkę... i druga uwalona. nie wgrwa się.
Aaaale nic to, odpaliłem z adfa i gra gitara.
no właśnie... gitara gra i jest fajnie ale po jakimś czasie ryje beret i trzeba się na odgłosy przełączyć. No i tutaj Panowie zonk... Dlaczego nad tą rzeką jest tak biurewsko cicho?
nie ma odgłosu silnika? Siriusli? Nawet Atari miało :P
nie zwrocilem potem uwagi ale odgłosu rezerwy paliwa też nie kojarze (choć mogę się tu mylić)
Druga rzecz to loading i depacking. 90 sekund. Za każdym razem. Zwykle arcade'y ładowały się raz a potem to już kolejne gry były prawie instant... a tu nie.
Pierwsze mi się nie podoba.
Drugie lekko irytuje
cała reszta jest zajebista.
[#710] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #709

z dysku dziala o wiele szybciej
odglos konczacego sie paliwa jest :)
faktycznie silnik moglismy dodac przy wylaczonej muzyce :)

tyle sie wczytuje i rozpakowywuje, ale za to az do przejscia gry lub smierci niz nic nie bedzie juz wczytywyane :)

dzieki za opinie!
[#711] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #710

faktycznie silnik moglismy dodac przy wylaczonej muzyce :)

Tak się zastanawiam, cz tam jakiegoś "brrrrr" albo "prrrrrttt" nie można było by dodać. Chociaż to odrzutowiec, bardziej "szuszuszuszuszusz"?
[#712] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #711

Tak mi się jakoś skojarzyło ;)

[#713] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #711

Prościej dodać w instrukcji, że samolot jest wykonany w technologi Super Stealth, więc nie tylko jest niewykrywalny radarowo, ale również termicznie i akustycznie. I żadne "Łuszzzz" nie będą potrzebne.
[#714] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #713

w myśl zasady to nie bug tylko feature :)


Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 09:57:40 przez jarokuczi
[#715] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #711



wystarczyłoby coś koło tego. Zauważ że dźwięk zmienia się wraz z prędkością.

To co... aktualizacja adf?

@Kain: nie trzeba do Afryki... lata temu kumpel odbywając będąc poborową służbę w jednostkach nadwiślańskich miewał podobne zajęcia na poligonie :)
[#716] Re: Bridge Strike - informacje

@softiron, post #715

W RR samolot płynnie zwalnia i przyspiesza - dźwięk podobnie.
W BS masz jakby 3 szybkości bez tego płynnego przechodzenia.
Wiesz... to nie miał być klon RR tylko podobna gra. Ja bym tu dużo nie mieszał bo jest bardzo dobra w takiej formie.
OK
[#717] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #713

I żadne "Łuszzzz" nie będą potrzebne.

Ale czy łusz? To jakby przelatywał Bardziej "szuszuszuszuszusz". W wersji na niedowidzących ""SZUSZUSZUUSZU" Jak szybko, "SZUSZUSZUUSZU" normalnie i przy zwolnieniu "szuszuszuszuszusz"
Tak na poważnie, trzeba było by Juena spytać czy dodatkowo kilka kilobajtów by wygospodarował na dyskietce. Ale cienko to widzę A jaki by się potem wrzask podniósł jak by na jakiejś pińćsetce dźwięk nie grał tak jak powinien Bał bym się już tego ruszać, zwłaszcza, że łapy mam już w nowym projekcie unurzane

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 11:30:08 przez Koyot1222
[#718] Re: Bridge Strike - informacje

@Vato, post #716

wiem ze to nie klon....
zwracam tylko uwagę że na polu sfx jest dość głuchawo :)

a jeśli wyboru music/sfx dokonywać przed grą zamiast ładować muzę tylko po to żeby potem nacisnąć M?
[#719] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #717

Co do dźwięku kończącego się paliwa to jestem ZA. Dwa razy w ferworze walki "zapomniałem" tankować i samolot się rozbił.
Teraz trochę z niemiłych rzeczy-po rozwaleniu 50 mostu jest chyba koniec? Pytam dlatego, bo przez sekundę mignął mi obraz ładowania dyskietki i potem czarny ekran-disk drive świeciła się cały czas i żadnej reakcji. Grałem z adf pobranych ze strony sklepu, bo fizycznego nośnika jeszcze nie mam. Mój konfig: A500 HC000(8MB Fast) + rozszerzenie z Garym dające 2.5MB(1MB chip+1.5 Slow). Gotek z flashfloppy, kick 1.3. BS wgrał się normalnie i przez całą grę chodził stabilnie, wychrzanił się dopiero na sam koniec..to jak zabranie dziecku lizaka.
Kilku Fremenów natłukłem, ale Wormsów
nie dało się zniszczyć
[#720] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #719

Przeczytaj reckę link a dowiesz się co się stało :)
trzeba było chwilę poczekać :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem