[#661] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #646

Hmm... W moim przypadku BS nie dziala z shella (A2000/030 Kick3.1.4), z ikony to wiadomo prosi o zmiane dyskietki

o dziwo wszystko dziala na CDTV z Kick3.1, tylko mulowate jest. W sumie to nawet dobrze bo moj synek ma wiecej czasu na reakcje. Zamienil xboxa na CDTV

Na A1200/030 z kick 3.1.4 to samo, nie da sie uruchomic z shella. Jeszcze sprobuje zmapowac starszy kickstart i zobacze czy to pomaga
[#662] Re: Bridge Strike - informacje

@habib, post #661

na A1200 juz odpalilem, cos sie zle pokopiowalo, za drugim podejsciem wszystko juz smiga :)
[#663] Re: Bridge Strike - informacje

@habib, post #662

OK
[#664] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #660

zapytam Adama czy moglby juz udostepnic taka opcje :)
[#665] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #540

Czy dobrym pomysłem będzie umieszczenie url do sklepu gdzie można kupić Bridge Strike w pierwszym poście?
[#666] Re: Bridge Strike - informacje

@Adinfo, post #665

dobrym, ale to musialby zrobic moderator :)
[#667] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #666

Ło, panie. Ale kto patrzy na pierwszy post w wątku?
Żeby nie było - link dodany.
[#668] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #664

Było by fajnie, ale jak nie da rady, to kilka dni poczekam na przesyłkę(może dłużej, bo zamówień pewnie jest dużoOK). Zapytalem, bo ostatnio jak kupiłem TF była taka możliwość, wtedy sklep podesłał chyba linka(albo adf)szeroki uśmiech.
Dzięki.
[#669] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #663

Moja wersja jest już u mnie i muszę powiedzieć że gra wymiata. CD32 z Wichrem łyka ją jak pelikan, jest szybko i płynnie. Na 1200 to już w ogóle wypas. Co zwróciło moją uwagę to fakt, że do intro wkradł się chyba błąd. Mianowicie jest tam napisane: "LET IS PUT ON RED ALERT THE NEAREST MILITARY BASE". Zakładam, ale to tylko moje przypuszczenie, że powinno być "LET US PUT ON...". Poza tym gra na wysokim poziomie i jak pisałem wcześniej, WYMIATA.
[#670] Re: Bridge Strike - informacje

@nostrum666, post #669

podejrzewam, że to "LET IS" miało być pierwotnie "LET'S". Ale generalnie - zdanie do przekonstruowania IMO. Red alert się "announce" a nie "put on". Czyli - po mojemu - powinno być:

LET'S ANNOUNCE A RED ALERT IN THE NEAREST MILITARY BASE.

Szkoda, że intra (a pewnie i instrukcji) nie czytał żaden "nejtiw spiker". On by to wszystko wychwycił od razu.
[#671] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #667

Dzięki OK
[#672] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #670

Użycie zwrotu PUT ON RED ALERT nie jest błędem, kwestia gustu co komu tutaj bardziej pasuje.
Słownik

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 13:51:40 przez nostrum666
[#673] Re: Bridge Strike - informacje

@nostrum666, post #672

owszem, ale trzeba by powiedzieć tak:

"LET'S PUT THE NEAREST MILITARY BASE ON RED ALERT"
[#674] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #673

Ewentualnie jeszcze "LET'S PUT ON THE RED ALERT FOR THE NEAREST MILITARY BASE".
Tak czy inaczej gra to kawał dobrej roboty. Nie ma się co rozczulać nad takimi szczegółami, które nie mają wpływu na miodność.

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 14:05:50 przez nostrum666
[#675] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #664

Zapytaj Adama gdzie moja kopia? Bo sraczki już dostaję podczas wypatrywania listonosza!!!
[#676] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #670

no wlasnie tlumacznie jest poprawiane przez osobe do tego zdolna :) a korekta nam dala "let's" przy czym nie mielismy apostrofa wiec rozbilem :(
[#677] Re: Bridge Strike - informacje

@Renton, post #675

Gry są cały czas wysyłane, powinieneś dostać paczkę w najbliższych dniach.
Kontakt z nami jest cały czas mailowo, wystarczy wysłać wiadomość przez stronę lub bezpośrednio na maila.


Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 15:07:43 przez A2
[#678] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #677

Spoko, spoko :) Tak reaguje człowiek napalony :P Szczególnie, że ten i tamten kolega już ma, a ja nie ;) Tak więc - czekam cierpliwie ...
[#679] Re: Bridge Strike - informacje

@Renton, post #678

Dzięki Staramy się, żeby to nie trwało długo - jeszcze tylko kilka dni i paczki powinny być na miejscu.
[#680] Re: Bridge Strike - informacje

@Koyot1222, post #1

Witam,
Czy istnieje możliwość instalacji na dysku twardym? Zrobienie przypisu BS: do katalogu coś mi nie działa :(
[#681] Re: Bridge Strike - informacje

@jarokuczi, post #680

Już była o tym mowa w wątku. Zrzucasz pliki do jednego katalogu i w CLI wchodzisz do katalogu z grą (np. CD Work:Gry/BridgeStrike) i odpalasz plik z grą.

Ew. możesz podpiąć skrypt pod ikonę WB.
[#682] Re: Bridge Strike - informacje

@AD99, post #660

Wszystkie osoby, które zamówiły wersję pudełkową i mają u nas zarejestrowane konto mogą już pobierać pliki ADF z Bridge Strike.
Wystarczy zajrzeć do swojego profilu (zakładka MOJE PLIKI). Zapraszamy



Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 21:03:16 przez A2
[#683] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #682

Dziękuję bardzoOK, już zasysam. Dzisiaj zamiast BF, będzie BSok, racja
[#684] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #676

A ja bym zostawił połamany angielski. Zero Wing przez to jest wręcz legendarną grą, możecie się tłumaczyć że do niego nawiązujecie. ;)
[#685] Re: Bridge Strike - informacje

@teh_KaiN, post #684

No, można i tak. Takie same smaczki miała angielska instrukcja do "Za Żelazną Bramą":

"It was here that most of Europe's rouge machinery was kept..."
"The ledge was barley big enough..."
[#686] Re: Bridge Strike - informacje

@recedent, post #685

a masz moze oryginal tej gry? chcialbym ja na zywo zobaczyc :)
[#687] Re: Bridge Strike - informacje

@juen, post #686

[#688] Re: Bridge Strike - informacje

@Solo Kazuki, post #687

lubie ta gre i chcialem zobaczyc na zywo ;)
[#689] Re: Bridge Strike - informacje

@A2, post #682

ADFy pobrane ale nie lubie psuc sobie niespodzianek wiec nie odpalam. Poczekam na pudeleczko i rytual otworzenia nowej gry. Same adf'y sa jednak milym dodatkiem i doceniam zaangazowanie wydawcy oraz autorow, bo licze na to ze pliki te beda podmieniane w przypadku ewentualnych poprawek i ze bedzie mozna sobie pozniej nagrac nowsza wersje na oryginalne dyskietki (np. juz teraz prosi sie o fixa do odpalania z twardego dysku bo widze po komentarzach ze nie jest tak do konca intuicyjnie jak powinno byc).
[#690] Re: Bridge Strike - informacje

@Axi0maT, post #689

a zamieścili autorzy w instrukcji bardzo ważną informację iż wyrażają zgodę a nawet zalecają aby oryginały sobie schowa a grać na skopiowanych dyskietkach jak to drzewiej bywało? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem