[#31] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #30

Zobacz czy tu nie znajdziesz czegoś ciekawego:
https://allcaster.pl/serial-online

A to odkryłem niedawno że pośredniczy do innych stronek i czasem można przez to za darmo obejrzeć np filmy z cda.pl do których trzeba tam mieć opłacone konto premium. :)
https://filman.cc
[#32] Re: elo nutki ♫♪

@mikecios, post #28

dużo ładnych pań OK

@ZbyniuR ok, dzięki

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2020 22:37:18 przez snajper
[#33] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #32

tak się pochwalę. Paczcie, co jamam.



P.S. apdejt dentystkowy, bo właśnie żem wrócił z kontroli ząbków. Moje łikendowe projekcje niestety wuj strzelił, bo raz że pani dentystka jest ze stolicy, a dwa, że w piątki nie pracuje. buuu! Ale nie jest źle, bo pani dentystka nie powiedziała "spjer****".
jednak następną wizytę mam w lipcu, a może do tego czasu koronawirus wszystkich by poukatrupiał i już nigdy nie dałbym buzi pani dentystce? płacz Oj doloż moja, doloż.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2020 13:18:22 przez snajper
[#34] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #33

Trzeba było zemdleć i musiałaby ci usta usta zrobić. :)
[#35] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #34

Raczej wezwała by dozorcę z workiem na ciało do zbadania na obecność wirusa z koroną...
[#36] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #34

to jeszcze zrobi latem... którymś tam.
ale przynajmniej żem przy okazji od soboty skompletował cały arsenał garderoby prawdziwego dżentelmenela za sto milionów cebul na specjalną okazję, takich rzeczy to nawet dla Amigi się nie robi. Jeszcze tylko zegarka mi brakuje, ale to już takie detale. Miałem też wypatrzony lokal cafe+hotel i dziś rano dowiadywałem się o rezerwację stolika na piątek wieczór, a tu kurła taki megazonk.

@RomanWorkshop zawsze mógłbym po zembleniu przynajmniej obsunąć się jej w ramiona
[#37] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #36

No tak, w ramiona. Jak będziesz kupował zegar, to tylko z kukułką.
[#38] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #37

zegar z kukułką? Ech, widzę, że nie jesteś w temacie, jeśli chodzi o ubiory prawdziwych dżentelmeneli i próbujesz swoją niewiedzę zatuszować czerstwym dowcipem, co po raz drugi na tej stronie wątku Ci nie wyszło, lub też zawiść przemawia przez Twe ego. Zastanów się nad sobą.
[#39] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #38

Już się zastanowiłem i odpowiedź brzmi: nie ;)
[#40] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #39



a'propos pań, które nie mogą w piątki:
[#41] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #13

Jak ktoś lubi łagodniejsze brzmienia, to cały album Sleepwalking jest mega. wub Tyle że wuje złamane już wykupiły wszystek winyl






ma się te dojścia...
W komplecie z naklejką, która przyozdobi Amigę. wub
[#42] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #1

Od tego przestaną Cię boleć zęby ;)

[#43] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #42

Panie, od tego to uszy mogli pęc!



to takie lepsze, z delojerankiem ok, racja i z ładną panią:




P.S. znalazłem ostatnio zdjęcie do złudzenia podobne do pani dentystki. wub To możecie sobie popaczać:


tu z cenzurą, bo chociaż pani nie jest do końca rozebrana, to nie wiem jak moderator-man się na to zapatruje. I od razu powiem, że przypomina panią dentystkę tylko do złudzenia. Tak naprawdę to jest jakaś Chinka czy inna Koreanka i jest brzydongiem. buuu!

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 19:49:00 przez snajper
[#44] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #43

dzisiejsza elonutka 😺


[#45] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #44

nik nic nie pisze, co za niemuzykalne towarzystwo. :o
to ja zapodam zdjęcie ładnej pani, o ile uda mi się shakować fejzboki i ppa na dobry początek dnia:



a jeśli się nie uda, to przynajmniej nową nutkę

[#46] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #45

Wiesz nawet jak ktoś słucha muzy to niekoniecznie chce mu się cały świat informować o tym czego słucha. Pamiętam że była kiedyś taka łatka na GG która wstawiała do opisu nazwę MP3 której się słuchało, wiec można było podejrzeć czego słuchają ci znajomi co z niej korzystali.

Co do mnie to ponad 20 lat temu gdy teledyski były jeszcze robione przez reżyserów a nie choreografów, to MTV leciała u nie całymi dniami i znałem wszystkie klipy do popularnych kawałków. Później wszystkie wyglądały tak samo, bo przestały być filmikami które opowiadały jakąś historię, a zaczęły być albo migającymi mozaikami o niczym, albo zapisem podskakującej i machającej łapkami grupki ludzi, i oglądanie tego zaczęło być stratą czasu.

W czasach przed internetowych a nawet jeszcze z 10 lat temu, lubiłem słuchać list przebojów i wiedzieć co leci w radiu, co towarzyszyło mi przy czytaniu. Ale konieczność chodzenia do pracy oraz wielość kanałów w TV i na YT sprawiła że muzyki słucham tylko raz na parę tygodni, ewentualnie w aucie. Wolę coś pooglądać albo posłuchać podcastu/audiobooka. Nie mam pojęcia czego się teraz słucha, i wcale mnie to nie martwi. Chyba prościej byłoby powiedzieć że zdziadziałem. :D Sorry za wynurzenia.

A w duszy i tak mi ciągle grają lata 80te. Toto - I'll Be Over You. - piękna i muza i tekst. :)

https://www.youtube.com/watch?v=r7XhWUDj-Ts

PS.: Skąd się wzięła moda na siwe włosy u młodych ludzi?
[#47] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #45

Dzięki snajper, mi bardzo pasuje Nina.

@ZbyniuR - Dzięki przypomniałeś mi o Dune z muzyką TOTO.
[#48] Re: elo nutki ♫♪

@asman, post #47

Luzik. Chyba najbardziej znanym kawałkiem Toto jest Africa, która już mi wychodzi uszami, a te ich ładniejsze kawałki (jak niedawno wyszperałem) to nawet nie wiedziałem że to oni. :)
A co do Diuny, moim zdaniem muza ten film psuje, bo jak się czyta książkę to ogarnia nas nastrój baśni czy legendy, a ta muza robi z tej historii grozę.

Parę miesięcy temu przypomniały mi się dwie nazwy zespołów których albumy kiedyś przed laty zgrałem sobie z radia z audycji Kordowicza na kasetę. Fajna "tapeta dźwiękowa" do czytania, spania we wannie albo jechania pociągiem. :)

Oto próbka Peru: https://www.youtube.com/watch?v=mgWFQ9SpP9o

A druga to Ponder, ale niestety nie udało mi się znaleźć. :(

Trafiłem też niedawno na znajomą muzę w jakimś filmiku dok, i poszperałem a to Yanni, którego płytę też miałem kiedyś na kasecie, a o nim zapomniałem.

Oto próbka: https://www.youtube.com/watch?v=um3qcfr3HkM&list=PLZpSRWJG39SCVWojFhqnyNV7_9Bqx3veV&index=31

To spokojny kawałek więc nie klikajcie jeśli lubicie ostro i szybko.
A przy okazji to moja playlista trochę przypadkowych kawałków do których linki chciałem sobie zachować. Parę klipów z różnych lat, parę albumów i parę zbieranin z fragmentami. :)

Dajcie znać czy coś z tego znacie lub lubicie. :)
[#49] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #48

skaczący lachon zawsze spoko

[#50] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #49

[offtop]
rozbierana fota Niny 😺

[#51] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #50

moja nowa miłoś. wub



ok - tak naprawdę to nawet nie słuchałem żadnej z jej piosenek - poza jedną wczoraj czy przedwczoraj, tak dla rozeznania, z czym my tu w ogóle obcujemy. Ale płytkę wcześniej już zdążyłem wygrać, to tak się pochwalam.
Uściska dłoni też zdążyłem wygrać, w następstwie którego romantyczną kolację przy świecach, spacer i wspólną kąpiel zakończoną namiętnym seksem. Choć prawdę mówiąc jak paczam na jej imycz, to coś mi tu nie współgra z namiętnymi seksami, ani z żadnymi innymi. Bo jednak nie każdy jest panią dentystką.
po to wszystko jednak musiałbym już gdzieś tam sobie pojechać.

ogólnie to to się nazywa mieć niefart. Tutaj, kurła, kiedy se człowiek tak od niechcenia coś napisze, to już po paru dniach uściski, a pani dentystka nic. Świat jest okrutny.

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2020 13:53:18 przez snajper
[#52] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #51

-apdejt- Patrycja została właśnie z dniem wczorajszym Honorowym Ambasadorem jakiegoś konkursu pod patronatem małżowiny naszego wspaniałego prezydenta, więc to nie w kij dmuchał. Ja to mam wyczucie, he, he. Ten nick to tak z powietrza nie powstał, rozumicie.

*Lodołamacze, taki konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie. Jak jest tu ktoś z miasta Uć, to z dniem jutrzejszym mógł będzie podziwiać Patrycję gdzieś tam... niech sobie poszuka już.
[#53] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #43

Nie musiałeś ucinać zdjęcia. Suty były nieodkryte.

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 22:44:22 przez amikoksu
[#54] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #53

też prawda. Ale trudno przewidzieć, co moderator-man sobie pomyśli. Kiedyś wkleiłem taką rozebraną ładną panią w szpilkach, tylko z sutkami i otworem międzynożnym zakrytymi emotem takim siedzi, pije i chrupki i chyba stacją dysków, to pamiętam, że coś tam ktoś się burzył.
[#55] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #54

A może ta Ci się spodoba:

[#56] Re: elo nutki ♫♪

@ingenic, post #55

lold... wtf, jakaś kolejna odmiana Dody dla siks? Początkowo myślałem, że to parodia, ale zajrzałem do wiki i ona tak na poważnie. O ile dzisiejsze popy można nazywać poważnymi gatunkami.

dla równowagi odrobina kultury dla dojrzałych dżentelmenelów sombrero
[#57] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #56

Dla większej równowagi.
[#58] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #57

dla jeszcze większej równowagi i z okazji otwarcia nowej stronki - ładna pani

[#59] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #58

Zaniżyłeś poziom względem postu 56.
[#60] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #59

ano prawda, pani w poście 56 dużo ładniejsza. To podwyższę spowrotem.



Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 16:16:39 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem