[#121] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #120

coś dla fanów ładnych pań i firmy Łę-Łą Technology Inc. Ładna pani Koreanka o łudząco podobnej nazwie, w bananowym stroju, zapinająca na talerzach.



tu można obejrzeć tą samą panią leżącą całkiem rozebraną w wannie i delektującą się w szykownej restauracji światowej klasy chlebem z masłem. Zajada go, aż jej się trzesą... te, no... Wiadomo.
a później robi inne bezproduktywne rzeczy.


mnie to by wuj strzelił, gdybym musiał tak o pustym zołądku siedzieć przez pół godziny bezczynnie i najpierw tłumaczyć, co chcę zjeść, a później czekać, aż zrobią. Albo patrzeć się, jak koleś przez 5 minut robi picie, zamiast nalać se wodę z dzbanka i cyk.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2021 18:05:24 przez snajper
[#122] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #121

trochę offtop, ale żeby nie zakładać osobnego wątku - wrzucę tutaj, bo o tej pani już tu wspominałem.
tytułem wstępu - parę miesięcy temu, jako że nadarzyła się okazja, uknułem nikczemny plan zdobycia od tej pani autografu z podpisem, że Amiga rulez. Od myśli do czynu - wybrałem plakaciki - jeden mały (za co już powinna dostać po łbie, bo rozmiar chyba A5 - czy coś w tych rejonach, oni jakieś egzotyczne hamerykanckie C2 stosują), a drugi większy. W wiadomości piszę "masz tu bonusowe kilka dolców i pisz, że Amiga rulez, gupia dzifko", wysyłam i już zacieram łapki.
zacieranie łapek trwało 2 miesiące z zapasem (za co powinna dostać po łbie drugi raz, bo Samus Aran z Japonii doszedł w tydzień). Rozpakowuję i... nima. Tylko taki lipny napisek:



ALE.
dziś podczas mycia zębów, przemyślawszy temat, palnąłem się w czoło i zakrzyknąłem "EUREKA!", gdyż wpadłem na plan doskonały, wiodący ścieżką okrężną - jak przystało na hakera. Otóż wystarczy takiej pani (tudzież innej, wedle uznania) w polu na imię do autografu wpisać, że plakat jest dla Amigi (bo np. koleżanka nazywa się Amiga).
Tadam!
zastanawiam się tylko, czy ona podpisuje te plakaty tak szablonowo, każdy identycznie, czy może ma jakiś niepisany cennik. I czy np. jak wpłacisz +100$, to wpisuje "zrobiłabym Ci loda malinowego na deser i smaczny obiad", czy też zależy to jedynie od rozmiaru plakatu.
[#123] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #122

Masz ładny charakter pisma ;)

[#124] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #123






Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 12:17:32 przez XTD
[#125] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #123

zazdraszczasz autografu ładnej pani, co? Że jakbyś sobie taki skombinował, to żona Cię wygoni za okno. I jeszcze rzuci kapciem. A Ty chowając głowę uciekniesz skulony gdzieś w krzaki. ok, racja Nie ma lekko.

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 12:37:36 przez snajper
[#126] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #125

Dlatego nawet nie próbuję pisać flamastrem na plakatach ;)
[#127] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #126

zawsze możesz jej powiedzieć, że tylko sam sobie tak napisałeś flamastrem. Albo nawet poprosić ją o chwilę uwagi, żeby zobaczyła na własne oczy, jak piszesz. pomysł Wilk syty i owca cała. Albo wyślij mi kasę, to pomogę i zamówię taki prawdziwy autograf dla Ciebie, skoro nie znasz na tyle angielskiego. /edit chociaż nie, bo zobaczy taki autograf i wracamy do punktu wyjścia. :/

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 14:38:24 przez snajper
[#128] Re: elo nutki ♫♪

@XTD, post #124

Dobre super
[#129] Re: elo nutki ♫♪

@XTD, post #124

Słabe.
[#130] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #129

całkiem ładna pani Grażyna zapina na klawikordach. 🎹 👩



Ostatnia aktualizacja: 27.03.2021 14:25:46 przez snajper
[#131] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #130

jeszcze świeży klipek zupełnie bez przekazu, ale z ładną panią

[#132] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #131

Wolę coś z przekazem.

[#133] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #132

no, moja też w rzeczywistości była z przekazem, tylko profilaktycznie zastosowałem taki kamuflaż, żeby moderator-man się nie kapnął. hide2 Ale na co dzień nie przepadam za takimi dwudennymi numerami i gdyby nie ładna pani, to bym go nie wrzucił.

a propos ładnych pań - niedawno ze smutkiem stwierdziłem, że jedna z moich ulubionych ładnych i dobrze rokujących piosenkarek przebiła dno, na które opadła parę lat temu, minęła gadacza i drąży dalej. Mianowicie przewijają się coraz częściej na fejzboku przed moimi oczami posty Alizée, w których spamuje jakimiś kremami Nivea czy innym zestawem kuchennym. Oczywiście popierając treść serią zdjęć wraz z opisem, jak to krem Nivea odmienił jej życie, pozbyła się cellulitu i ogólnie czuje się 20 lat młodsza.
Rzal. No ale widać kasa się nie zgadza i trzeba zrobić jakiś użytek z tego grona gapiów.
(i tego można się było spodziewać już te 3-4 lata temu, kiedy wystąpiła na koncercie w jakimś Lecie z Radiem, czy czymś).

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2021 16:42:09 przez snajper
[#134] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #133

dziś dwie ładne nutki pełne lachonów.

pierwsza taka:


to jest kawałek z albumu o tytule, któren to tytuł widać w tytule. ↖ Ogółem niezły cały albumens. 👍 OK Jutub mi to polecił, szpiegując moją historię oglądania.
a druga przewinęła mi się na fejzboku, który szpiegując mnie wcisnął mi na główną post od NewRetroWave:


w szczególności jeśli jesteś Amerykańcem i w szkole miałeś rzeczy w takich szafkach, jak na obrazku, to powinno się podobać i przywołać miłe wspomnienia. Ale jak nie jesteś, to też powinno, o ile masz dobry gust muzyczny.
[#135] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #134

Świetna polska gitarzystka - samouk, znana na całym świecie głównie przez youtube. Nie mogę przestać słuchać, oglądać i podziwiać, zwłaszcza że moja gitarra leży odłogiem od wielu lat - przez brak talentu i chęci do grania ;)

[#136] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #135

Coś pięknego...

[#137] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #136

po Alugalug Cacie i Numnum Cacie - kolejna wschodząca kocia gwiazda. 🐱 Oto przed Państwem Big Billy, największy mokry wacek!



a za 2 tygodnie kroi się EP-ka wypełniona kocimi hitami
[#138] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #137

Hehe plus za gitarrę ;)
[#139] Re: elo nutki

@snajper, post #1

Od siebie dorzucę Adama Bownika. Jego rzeczy to mój najulubieńszy soundtrack do Space Engine, Pioneer i Kerbal Space Program.


[#140] Re: elo nutki

@niebuszewo, post #139

fajne. OK Kojarzy mi się trochę z czymś. Tylko teraz nie wiem czy bardziej z Bilińskim, czy z Jarrem, czy z Laserdance

to dla odmiany taki kawałek z ładnymi pańmi. No, w każdym razie z jedną, może dwiema ładnymi. Bo wtedy panowała taka dziwna moda, że większość pań nosiła fryzurę na mohera.
[#141] Re: elo nutki

@snajper, post #140

To może jeszcze coś w stylu zbliżonym do Bownika - Chris Zabriskie. Obok mocno eksploatowanego przez youtuberów w charakterze podkładu albumu "Cylinders" jest jeszcze kilka innych, nie mniej ciekawych. C.Z. również doskonale pasuje jako tło do sesji nad wspomnianymi grami, albo po prostu przy wykonywaniu jakieś długiej i monotonnej pracy przed ekranem. Jednego i drugiego słucham od bardzo wielu lat, Bownik był kiedyś dostępny na Jamendo, dyskografię Zabriske można było "kupić" za 0$ na jego stronie.

[#142] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #1

to ja też... coś od siebie... trzy grosze do wątku... cos z elektroniki tym razem

polecam wszystkie 3 części Hyperspace Drifter - Slilz'a


Waveshaper:


No i nasz rodzinny wykonawca:


Ostatnia aktualizacja: 31.07.2021 17:50:40 przez newguru
1
[#143] Re: elo nutki ♫♪

@newguru, post #142



omg... walczyłem ale dodałem

takie tam letnie plumkanie

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2021 19:36:38 przez mccnex
[#144] Re: elo nutki ♫♪

@mccnex, post #143

Zawsze bardzo mi się podobał poniższy kawałek. Można było go często posłuchać podczas jakiś relacji... z komunistycznego dziennika telewizyjnego



Prawie jak żywcem wyrwany z płyty Vangelisa - chariots of fire

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2021 23:55:50 przez newguru
[#145] Re: elo nutki ♫♪

@newguru, post #142

obadam sobie.

dla odmiany (tak naprawdę, tym razem) nuta dla zresetowania. Raz na ruski rok można posłuchać czegoś na przeciwległym biegunie niż nuty akceptowalne na co dzień, za czym w tym przypadku przemawia wyróżniająca się na 5+ wizualizacja.
jako ciekawość: inspiracją do zrobienia tej pani widocznej na widele była pani widoczna na obrazku pod wideem, niejaka Esther Lee Jones.



P.S. moderator-man, weź to pod kreską wytnij i wklej w wątku z grami. Bo niby Amigowce mają laga do reszty świata, ale niewykluczone, że przed upływem 24h któraś owca coś zauważy i mnie wyprzedzi, a tak nie może być‼ siedzi, pije i chrupki
------------------------------------------------------
https://steamcommunity.com/app/1647730
[#146] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #145

W ostatnich tygodniach zachwyciło mnie parę zupełnie różnych rzeczy.

Chiloutowe plumkanie w klimatach 80ych, coś jak Jan Hammer (fani Miami Vice powinni kojarzyć).
Świetne na długie spokojne trasy, albo do miziania, lub czytania komiksów. :)
Na tym kanale jest pełno podobnych klimatów. :)
https://www.youtube.com/watch?v=n5vjV4hwRxo

Flet, pianino, syntezator, relaksujące, u-za-leż-nia-ją-ce, ok 20min w pętli ponad 3godz.
Super do medytacji, a w obrazku okoliczności przyrody, zalecam słuchawki. :)
https://www.youtube.com/watch?v=kag0aJqQsGo

Ścieżka dźwiękowa do musicalu - Król rozrywki (The Greatest Showman) 2017.
Muzyka, teksty i historia razem wzięte wzruszają i podnoszą na duchu. Noo może nie wszystkie kawałki są równe. A film polecam tym wszystkim co lubią beczeć na wyciskaczach łez. Nie wiem czy są tu tacy.
https://www.youtube.com/watch?v=gQa8bAtZkiY

In The End - Krąży po necie we wielu wersjach, usłyszałem to w jakiejś reklamie, i puszczałem te 20sek w kółko.
Dwa dni tego szukałem po strzępkach kilku słów. :)
https://www.youtube.com/watch?v=WNeLUngb-Xg

A tu plumkanie z ostrzejszą gitarą pod cięższą nogę i w drogę!
https://www.youtube.com/watch?v=h4WLX8hfpJw

I bonusy: Jajca z Gwiezdnych Wojen: dwa przykłady choć jest tego więcej.
https://www.youtube.com/watch?v=RySHDUU2juM
https://www.youtube.com/watch?v=JRAOdRq-1lw

Oraz taniec Wampira. (król Julian sie chowa). ;)
https://www.youtube.com/watch?v=iZs4QnZgTwA
[#147] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #146

Flet, pianino, syntezator, relaksujące, u-za-leż-nia-ją-ce, ok 20min w pętli ponad 3godz.
Super do medytacji, a w obrazku okoliczności przyrody, zalecam słuchawki. :)
https://www.youtube.com/watch?v=kag0aJqQsGo

czasem puszczam sobie takie rzeczy. :) Tutaj ostatni, który mi przypasował - w podobnym klimacie i z podobną wizualizacją, i z panią ładnie nucącą:

ciekawość, której dowiedziałem się ostatnio: że te cyferki to nie są tak zd*py wzięte, tylko po zsumowaniu dają 3/6/9, co Nikola Tesla przekonany był, że jak ktoś skuma 3-6-9, to będzie miał klucz do wszystkiego. Inne ciekawości związane z tymi cyferkami: suma dowolnych spośród cyfr 3, 6, 9 zawsze daje 3, 6 albo 9. Również po zsumowaniu cyferek np. z 24 godzin, 12 miesięcy, 360 stopni (gdzie po dzieleniu przez 2 - 180, 90, 45, 22.5, 11.25, 5.625 - też zawsze otrzymujemy 9 (a jak zaczniemy dzielić od szóstki albo od trójki, to suma będzie wynosić na przemian 3-6-3-6-3-6-3-6...)), 60 minut itp. I zapewne nieprzypadkowo systemem liczbowym stosowanym przez Sumerów był sześćdziesiątkowy (a ich rok miał 354 dni), no ale później ludzie wszystko z*ebali i w efekcie mamy, co mamy.


also: czego dowiedziałem się od indyjskiego dziadka z poniższego filmiku, którego też czasem sobie oglądam - termin "medytacja" jest w naszej kulturze stosowany niewłaściwie poprzez błędne rozumienie jego znaczenia (a właściwie brak tego znaczenia w naszych słownikach).


Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021 03:27:50 przez snajper
[#148] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #147

Godzina 03:22 i portal PPA...
[#149] Re: elo nutki ♫♪

@Hubez, post #148

szok, co nie? Ludzie o 3:22 korzystają z internetu

[#150] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #149

zacny nucisz na zupełnie nowy tydzień! super
Ten tydzień rozpoczynamy pod znakiem ładnych pań cycatych i szybkich wózków.



co prawda ten nucisz później trochę rozczarowuje i potrafi znużyć, kiedy okazuje się, że składa się praktycznie z powtarzanych w kółko paru taktów. Ale ładna pani cycata w pełni rekompensuje wszelkie słabe punkty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem