[#151] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #150

najfanjniejsza laska na świecie zrobiła mi prezent i właśnie wrzuciał nowego wideoła! :jupix: Znaczy... tak normalnie to może nie jest najfajniejsza, ale jak się wytapetuje, doklei rzęsy, sztuczne cycki i zęby, i powykleja tymi świecidełkami, to wtedy już jej blisko.




klubowy hit minionego tygodnia OK The Kiffness i Tajskie Kafary:




i przegląd pozostałych fajnych nutek. To takie dicho, jak sama nazwa wskazuje:




dwie spokojniejsze, z gatunku synthwave/dreamwave:





co rzekłszy, życzę państwu miłej niedzieli. welcome!

P.S. ten gif be like:


Ostatnia aktualizacja: 29.08.2021 06:39:22 przez snajper
[#152] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #151

kolejne dwa udane wykony Kiffnessa - z ogórkiem i jazzującym schowkiem w samochodzie. Coraz lepiej mu idzie. OK



[#153] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #152



1
[#154] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #153

dla odprężenia - Gimbaza Mjuzik Performęs prezents ciało płonące, grzyby kuszące! super starring komando blondyna, grube babsko, men in black.
directed by Patryk Borubar
efekty specjalne: Industrial Gimb & Magic.
UWAGA: zawiera sceny drastyczne! szok!



Ostatnia aktualizacja: 03.10.2021 19:10:33 przez snajper
[#155] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #154

jeszcze wiekszym krindżem od polskiego Disco Polo jest polski gimbazowy hip hop, rap, dance i wlasnie takie cebula singersi

Powiem krotko, Polska to niestety DNO muzyczne i 10 metrow mułu
[#156] Re: elo nutki ♫♪

@selur, post #155

no to tematycznie - weekend jest, można wyszaleć się z Adą Patyczakiem i JP2 In Da House super



Ada szczególne upodobanie znalazła w kreatywnych wizualizacjach typu j/w i namiętnie stosuje je również w innych swoich przebojach - jak np. mówiący o tym, jak Bóg making love with Kościół:

[#157] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #156

dawno w repertuarze Kiffnessa nie było kotełów, więc oto kolejny - reggae w wykonaniu nie byle kogo, bo samego Oh Long Johnson cata OK

1
[#158] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #157

super super



pani w sukience w kwiatki z 1:56 wub

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 15:05:41 przez snajper
[#159] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #1

Może tam laski nie uraczycie (a nie, jedną się gdzieś ukryła) ale cóż trzeba przyznać że aż taki brzydki też nie jestem
Dobra poważniej. Mój klip promujący nowy amatorski album.
Ciekawostka: przy produkcji teledysku wykorzystałem Amigę i program Personal Paint. Miłego odbioru. Wesołych Świąt
2
[#160] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #159

Kontynuując prezentację swoich wypocin, zapraszam do odsłuchu drugiego kawałka z nadchodzącego albumu.
Kawałek trochę wspominkowy. W tekście zachaczyłem także o Amigę.
Klip zrobiony w formie odtwarzanej muzyki w programie EaglePlayer na swoim AOS3.9
Zapraszam i dosiego.
[#161] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #160

głos taki trochę przytłumiony, miejscami ciężko zrozumieć

a ja mam takie pytanko do publiczności. Przypomniał mi się dziś przypakiem jeden kawałek, toten mianowicie:

pierwszy raz usłyszałem go chyba na eMTiWi w latach 90-tych, tyle że to był jakiś remix czy inna aranżacja i towarzyszył mu klipek wideo, na którym była pani śpiewająca w jakiejś białej sukni baletowej (tak w każdym razie kojarzę - nuciła ten temat, co zaczyna się na 0:29), startrekowy statek i różne startrekowe ludki. No i nigdzie tego na jutuberach nie ma, jak wyszukuję "star trek koto". Może ten klip miał jakąś swoją nazwę?

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 20:05:46 przez snajper
[#162] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #161

Dzięki za opinię.
Faktycznie mam z tym mały problem. Niestety wszystko robię w warunkach domowych. Mikrofon ze średniej półki i prowizoryczna kabina akustyczna z gąbek nigdy nie zastąpi studia nagrań. A potem wielogodzinne obrabianie wokalu w edytorach. Ale zauważyłem że są też różnice w odsłuchu w zależności na czym się słucha: głośnik - różne rodzaje kontrola słuchawki - także różne modele. Na słuchawkach jest trochę lepiej. No nic to tylko zabawa, hobby. Poza tym zauważyłem że YouTube też przycisza nieco dźwięk w zamieszczanych materiałach.
[#163] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #161

mam! :jupix:


zajebista nutka OK
Ładne panie występują, ale to oczywiście zupełnym przypadkiem.



Ostatnia aktualizacja: 03.01.2022 21:40:08 przez snajper
[#164] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #163

Jak to są ładne panie to... Panie... ;)

[#165] Re: elo nutki chwali post

@RomanWorkshop, post #164

oczywiście, że są! Przynajmniej blondyna (ta z 1:49) i ta ruda gibająca się w sukience też wygląda, chociaż z racji jakości ciężko ocenić. A nawet pozostałe są o kilka klas wyżej niż te wszystkie dzisiejsze syntetyczne dupska i glonojady z wiadrem fotoszopa. Nawet CGI było, jak widać, zajebiste. Swoją drogą - ciekawe, na czym ten stateczek był robiony. Nie wiem z którego roku pochodzi wideoklip, ale sama nuta to 1992.

P.S. mógłby ktoś z tego zrobić moda, jak za dawnych dobrych lat.

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2022 01:23:39 przez snajper
[#166] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #160

nakrec cos takiego, bedziesz gosc ok, racja

[#167] Re: elo nutki chwali post

@selur, post #166


Ale bicik fajny, momentami pod Prodigy tak ciutkę podpada. A też lubię.
W kwestii szybkiego mielenia ozorem:

A co do mnie, kończę klip trzeciego kawałka.
Pixelterapia
[#168] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #167

Hejo.
Dziś o 15.00 wjeżdża nowy kawałek. Pixelterapia.
Zapraszam
1
[#169] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #168

mój loop na dziś wub 😺

[#170] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #169

ładne panie na niedzielę.
(ładna pani 0:19 wub)

[#171] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #168

Nowy kawałek na kanale. Nosiciele zapraszam
1
[#172] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #151

najfanjniejsza laska na świecie zrobiła mi prezent i właśnie wrzuciał nowego wideoła!


[apdejt] chciałem tylko powiedzieć, że już od dłuższego czasu nie lubię tej szmaty. Konkretnie od czasu, gdy fejzbok podsunął mi do nosa jej kolejną samojebkę, na której pokazała, jakim jest paszczurem.



wymiotuje
bo po pierwsze nie lubię fałszywych ludzi i już moje kolerzanki z pracy są ładniejsze (szczególnie mała czarna od zamówień publicznych, której nie znalazłem na fejzboku, co mnie bardzo zasmuca ).
a po drugie - od kiedy Ukrainę napadł dupin, ani słowem nie napomknęła o temacie, tylko "kupujcie spaniałe ałtografy moje, okazja!".
dziękuję, dobranoc.
[#173] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #172

Troche przekoksowala za mlodu, bo jej zuchwa nieco wyskoczyla do przodu. Tutaj tego nie widac ale z profilu to tragedia
[#174] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #171

Zapraszam do odsłuchu

1
[#175] Re: elo nutki chwali post

@don_rafito, post #174

robią covery z różnych gier. Ładna pani występuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)




wideoklip wykazuje elementy wspólne z:

[#176] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #175

a tu pan zapitala stage 1-1 na gitarku. super siedzi, pije i chrupki

[#177] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #176

a teraz pan zapitala przez pół godziny. super super super siedzi, pije i chrupki siedzi, pije i chrupki siedzi, pije i chrupki

[#178] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #177





Niby pop, ale inteligentny i z przekazem.
[#179] Re: elo nutki chwali post

@RomanWorkshop, post #178

pojawiło mi się w polecanych, bo synthwave i ładna eee... pani. To tak sobie kliknąłem, żeby nie zniknęła mi z pola widzenia i żebym nie pluł sobie w brodę, że w którąś nie kliknąłem, a akurat w tym jednym secie na sto prób mogło być coś fajnego.
no i tak słucham... Pierwsze wrażenie - eeee, jakieś łup-łup-bęc, łup-łup-bęc- i tak w kółko. Nie moje klimaty. Ale że nie chciałem już przerywać swej porannej gimnastyki, to tak to zostawiłem. Jedna czy dwie nutki wpadły mje do ucha. I teraz tak od paru godzin to leci. Sam się sobie dziwię, że mi to podpasowało.



niestety nutki najwyraźniej nie do dostania, bo co prawda tytuły wyświetla, ale Shazam rozkłada ręce, a w opisie "All music on Lofi Retro Station is exclusively copyrighted". buuu! W ostateczności zawsze jest opcja zapisać filmik i wyciąć kawałek audio...
[#180] Re: elo nutki chwali post

@snajper, post #179

odkryłem swoją nową idolkę. Nazywa się Hatsune Miku i jest wirtualną piosenkarką. pomysł
to video oglądałem już wcześniej, ale dopiero dziś, po przeczytaniu komentarzy, dowiedziałem się, co ono właściwie prezentuje. Przeznaczone do oglądania w loopie.
Teraz mam dużo zaległości do nadrobienia, bo przespałem ostatnie paręnaście lat.



P.S. czekam na demo z tego, na wzór Bad Apple.

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2023 11:56:17 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem