[#91] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #90

Zamów sobie taki wydrukowany model 3d z otworkiem. Przez ekran to jak byś lizał lizaka przez papierek.
[#92] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #91

nie mam kasy. A nawet gdybym miał, to już dużo taniej wyjdzie zamówić w pełni funkcjonalnego sexrobota.
[#93] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #92

Wpada w ucho:

[#94] Re: elo nutki ♫♪

@ingenic, post #93

[#95] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #94

mikecios już to wklejał, ale to nie szkodzi. A tak się właśnie zastanawiałem, gdzie ja widziałem tego klipa.
dawno nie było ładnych pań, więc muszą być znów. supersuper
ładne panie
ryją banie
na śniadanie
niesłychanie.

[#96] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #95

uwagauwaga! 📢📢📢
zawiadamiam, że trwa promocja na rętchnicki, cubechqi, podushqi, koshulqi, stickerqi, posterqi i canvasqi z Niną! 📢 Po wklepaniu supertajnego hakerskiego codu 2222 w sklepie teespring.com/stores/iloveninamusic 20% znishqi! 😮😮😮😺😻
ja co prawda ledwo co zamówiłem sobie w prezencie plakaciq z Jessie Frye, ale on jest taki kurduplasty i dostanę go nie prędzej niż w 2021... :/ A sticker co prawda mam, ale jeszcze ze starym logo buuu!

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2020 19:58:55 przez snajper
[#97] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #96

Wąsa zapuściłeś czy klejony?
[#98] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #97

ten klejony wąs niejedną ładną panią trząsł. Ale pisz na temat, bo przyjdzie moderator i zbanuje Cię na tydzień lub więcej❗❕

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2020 21:01:45 przez snajper
[#99] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #98

Do kiedy trwa promocja? Czy grzywka z tyłu naturalna czy doczepiona?
[#100] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #99

promocja trwa do końca roku! Grzywka naturalna, jak u lwa. lew
[#101] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #100

uwaga! 📢 Tu bez promocji, ale właśnie pojawił się nowy poster z inną ładną panią robiącą piosenki, który można zamówić w sklepie z rzeczami z inną ładną panią - takimi jak polaroidy, kawałek zabazgranego papieru czy kurduplasty poster mający służyć nie wiadomo czemu - jessiefryemusic.bandcamp.com/merch/❗❕❗



ja niestety dopiero co ten kurduplasty zamówiłem. x| 😡😡😠 Co wk*&wia tym dobitniej, że nowy już nie jest kurduplasty, a cena za kurduplasty wcale nie mała, bo ponad 100 złotych polskich, z czego przesyłka droższa niż sam plakat. Ale może ktoś z Was jeszcze nie zdążył go zamówić, to w tej sytuacji lepiej zamawiać toten.

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2020 06:06:59 przez snajper
[#102] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #101

Dlaczego bez promocji? Dałbyś ze dwie? Jaki puder stosujesz?
[#103] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #102

a kto Ci powiedział, że ja stosuję jakiś puder? I z pytaniami osobistymi to na priv, a nie mi tu zaśmiecasz wątek❗❕❗
promocji nie ma, bo Jessie Frye to ekskluzywna artystka, nie dla plebsu❗
[#104] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #103

Nikt ale chciałbym mieć tak matową twarz.
[#105] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #104

tak jak ta w moim avatarze, czy w Twoim? Bo to chyba nie Ty na tym avatarze?
[#106] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #105

Twoim. Nie to nie ja a chyba Ty?
[#107] Re: elo nutki ♫♪

@amikoksu, post #106

a kto Ci powiedział, że to ja? Jeśli Ci się ten pan z wąsem spodobał, że tak o niego wypytujesz, to muszę Cię rozczarować, bo to nie ja❗❗ :D
[#108] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #107

Dżesi Wryje zapina na swoim fortepianiknku. 😍😍😻



P.S. przeczytałem przed chwilą prawdziwego maila od niej. 🥰🥰 Ale nie dała mi buzi ani nic, no trudnoooo. Może zapomniała.

bonus - zhakowane foto z fejzboków wub



Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 01:11:32 przez snajper
[#109] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #108

Jessie to też imię męskie, więc upewnij się czy Jessie jest w 100% kobietą.

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 11:28:09 przez RomanWorkshop
[#110] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #109

No ale jak ma się upewnić że nie jest facetem? Na kamerkę się umówić?
A pal licho. Jego sprawa.

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 11:35:59 przez amikoksu
[#111] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #109

na wikipedii pisze "Her singing style ranges from ...". A dobrze pamiętam z lekcji angielskiego, że jak jest "her", to wtedy jest, że kobieta.
[#112] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #111

a nie, sorry. To było o jakiejś JESSI FREY, lol. x| O Jessie Frye w tak wątpliwym źródle wiedzy jak wikipedia nic nie ma, i bardzo dobrze.
za to na last.fm już jest, i tam jest nawet więcej wyrazów - takich jak "she" i "her" - i że ma 22 lata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[#113] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #112

Wpada w ucho ten kawałek z Cyberpunk 2077:



Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 22:05:03 przez ingenic
[#114] Re: elo nutki ♫♪

@ingenic, post #113

a`propos, podobno gra nie wczytuje sejwów przekraczających 8MB. Nie wiem jak oni się wygrzebią po tym bublu.
ale muza fajna OK

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 23:37:24 przez snajper
[#115] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #114

Dziś kolejny patch o wadze 9GB (wersja GOG). Z czasem to pewnie polepią, ale grać się da i choć błędów, bugów, glitchy jest naprawdę sporo, to jeszcze żaden nie uniemożliwił rozgrywki.
Mam jednak wrażenie, że grę tworzył zupełnie inny zespół niż ten który stworzył Wiedźmina 3. Fakt, że to różne gry, ale porównania są nieuniknione i tak jak Wiedźmin 3 to fantastyczna przygoda z bogatą fabułą i rozbudowaną linią dialogową oraz postaciami które sprawiają wrażenie żywych z charakterem, tak w Cyberpunk 2077 jest to strasznie spłaszczone i w ogóle nie czuć immersji ze stworzoną postacią. Ot klona GTA V w przyszłości z perspektywy pierwszej osoby z elementami Far Cry i Watch Dogs. No, ale ja nie uczestniczyłem w "hajpowaniu" gry, nie miałem wygórowanych oczekiwań, a nawet nie wierzyłem, że gra będzie równie dobra jak Wiedźmin 3. No i dzięki temu rozczarowania uniknąłem.
Sorry z offtop, ale to tak przy okazji tego kawałka.
[#116] Re: elo nutki ♫♪

@ingenic, post #115

po mojemu to te błędy zostały stworzone celowo. Pewnie pracownicy wkurwili się za te nadgodziny i postanowili zostawić takiego konia trojańskiego.
[#117] Re: elo nutki ♫♪

@ingenic, post #115

Nie porównujmy CP do GTA V. To są dwie różne gry - gatunkowo i koncepcyjnie.
[#118] Re: elo nutki ♫♪

@mailman, post #117

Ależ jak najbardziej porównujmy i takie porównania są potrzebne, aby odnieść się do jakości danej produkcji. Obie gry są sandboxami, w obu jest mnóstwo cech wspólnych (poruszanie się po mieście, korzystanie z pojazdów, strzelanie z różnego rodzaju broni, ruch uliczny, NPC itd...)
W obu grach jest też tryb FPS, więc choć w jednej strzelamy do innych ludzi, a w drugiej do ludzi z cybernetycznymi wszczepami to poza klimatem danego uniwersum jest to dokładnie taka sama gra. GTA V zaliczyłem lata temu jeszcze na PS3, potem drugi raz na PC, a teraz mam 45 godzin w CP2077 i sorry, ale pierwsze skojarzenie, pogłębiające się z dalszą rozgrywką to GTA V :)
[#119] Re: elo nutki ♫♪

@ingenic, post #118

W ten sposób można porównać CP do każdego sandboxa. CP to RPG, a GTA 5 to typowa gra akcji. Fabuła CP prowadzi gracza, podejmujesz decyzje i widzisz ich wpływ na dalsze losy bohatera, w GTA 5 fabuła to raczej przypadkowe sploty zdarzeń, w CP rozwijasz postać - w GTA 5 nawet tego nie ma. Subquesty w CP, podobnie jak w Wieśku, to czasami odrębne fabularnie historie, gdzie zżywasz się z ich bohaterami. W GTA 5 to była kolejna, rozwałka, kradzież czy zdobycie bryki do trofeum bez większego fabularnego znaczenia.
[#120] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #1





Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem