[#301] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@ZbyniuR, post #299

widzę, że dobrze zrobiłem, nie zaszczepiając się. Teraz byłbym niedotlenionym półcyborgiem, jak recedent.
a wiedzcie, że nieszczepienie to nie jest takie hop-siup, bo nieraz doznaje się od ludzi przykrości. I nie mam tu na myśli bynajmniej różnych internetowych szczepionków, którym już zaprogramowało się propagowanie tej zarazy.
ze swojego doświadczenia powiedzieć mogę, że ten wirus to pic na wodę. Ludzie nim straszą na potęgę, a tymczasem mnie taki wirus napadł i po 10 dniach go nie było.
[#302] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #301

Od dłuższego czasu nie wiem co nasz "wyścigowy ząbek" wypisuje, bo mam łatkę w przeglądarce. :) Niby taki mądrala i obrońca kultury na forum, a jak nie wie co napisać to gada od rzeczy i pozwala sobie na osobiste wycieczki.

Zdumiewające jest to że elity świata które lubią decydować o nas bez nas, chwalą sie swoimi planami w zleconych proroczych filmach fabularnych, i że tak niewielu kojarzy że fabularny nie znaczy że to fikcja. A brak protestu uznają za przyzwolenie na wprowadzenie tego planu. (Dwa przykłady w tym nurcie poniżej, z tego samego kanału co ostatni filmik). Co innego gdy ktoś jakieś ziarnko prawdy poda jako fakt, wtedy zlecają usunięcie tego źródła. Jak ten filmik w którym pewna amerykańska specjalistka od szczepień opublikowała (ponad rok temu) filmik o tym co pod mikroskopem widać w szczepionkach. To wyglądało jak sześcianik z którego wyrastały niteczki które pozwalały mu sie poruszać i łączyły sie z niteczkami z innych sześcianików, jakby tworząc jakąś strukturę. Szkoda że nie zapisałem sobie jej nazwiska, to może bym to gdzieś znalazł, bo stare linki zniknęły, a przeglądarki figę podpowiedzą. Oczywiście wywalili ją za ten wybryk z jakiejś międzynarodowej komisji i starali sie zniszczyć karierę.

Kiedy ujawnienie przestępstw rządu jest traktowane jak przestępstwo, to znak że rządzą tobą kryminaliści. - Edward Snowden



1
[#303] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #301

Teraz byłbym niedotlenionym półcyborgiem, jak recedent.


Cyborg to pół-człowiek pół-maszyna. Skoro ktoś jest półcyborgiem, to znaczy że jest ćwierć-człowiekiem a w trzech czwartych maszyną, czy odwrotnie?

ze swojego doświadczenia powiedzieć mogę, że ten wirus to pic na wodę. Ludzie nim straszą na potęgę, a tymczasem mnie taki wirus napadł i po 10 dniach go nie było.


Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że wirus w ogóle nie istnieje. Niby grasuje na tym świecie od dwóch lat z okładem, a ja nie zachorowałem. To po co się szczepiłem trzy razy i jestem teraz w trzech czwartych maszyną z sześcianikami w środku? Co to ja jestem, jakiś Steve z Minecrafta, że mi sześcianiki mają brykać w oryganizmie?

@ZbyniuR:

To nie jest takie skomplikowane, kupić sobie mikroskop. Ja ze swojej strony zapewniam Ci szczepionkę. Dowolną: Pfizer, Janssen, Moderna - brać, wybierać, przebierać. Na Twoich oczach pobierzemy próbkę z fabrycznie zamkniętej fiolki.
Mówię jak najbardziej serio - przyjedź do mnie z mikroskopem, pooglądamy sobie sześcianiki razem.
Jeśli nie odpowiesz w ciągu najbliższego tygodnia, to znaczy że jesteś cykorem, który potrafi tylko kłapać na forum i cytować pseudonaukowy bełkot z foliarskich stron internetowych. OK?
3
[#304] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@recedent, post #303

Cyborg to pół-człowiek pół-maszyna. Skoro ktoś jest półcyborgiem, to znaczy że jest ćwierć-człowiekiem a w trzech czwartych maszyną, czy odwrotnie?


wystarczy sobie wyliczyć.

cyborg = 1/2 * człowiek + 1/2 * maszyna
1/2 * cyborg = 1/2 * (człowiek/2 + maszyna/2)
1/2 * cyborg = człowiek/4 + maszyna/4

czyli półcyborg to ćwierćczłowiek i ćwierćmaszyna. Do tego dodajemy drugie pół, a że stanem wyjściowym był 1 człowiek, drugie pół musi stanowić pół człowieka. Oczywiście tego już nie zaznaczyłem, bo wydawało mi się rzeczą oczywistą.
[#305] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #304

To nie jest oczywiste, bo zakładasz że wychodzimy od człowieka. A równie dobrze cyborga można zrobić z robota, któremu dosztukowałeś ludzkie części. Taki na przykład Robocop - definiowany jako cyborg, miał jeno głowę ludzką (i to w większości obudowaną hełmem). Gdybyśmy chcieli z niego zrobić półcyborga, to trzeba by mu łeb rozpłatać jeszcze na pół, a resztę zabudować tajemniczymi sześcianikami z fantazji kolegi ZbyniaR.
[#306] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@recedent, post #305

To nie jest oczywiste, bo zakładasz że wychodzimy od człowieka. A równie dobrze cyborga można zrobić z robota, któremu dosztukowałeś ludzkie części.


nie można, bo robot z częściami organizmu żywego to nie cyborg, tylko organizm bioniczny.


Ostatnia aktualizacja: 23.02.2022 18:53:32 przez snajper
[#307] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #306

chociaż poprawka, bo doczytałem dokładniej, co napisałeś.
miałem więc na myśli, że dodawanie połowy człowieka było oczywiste w omawianym przypadku. A poza tym to Ty określiłeś cyborga jako pół człowieka i pół maszynę.
[#308] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #307

miałem więc na myśli, że dodawanie połowy człowieka było oczywiste w omawianym przypadku


Czemu? Spotkałeś mnie kiedyś i wiesz, że nie jestem robotem?
Albo widziałeś jak przechodzę test Captcha?

A poza tym to Ty określiłeś cyborga jako pół człowieka i pół maszynę.


Chcesz powiedzieć, że pół-cyborg to może być zasadniczo wszystko między wartościami 0 a 100% dla mieszanki człowiek-maszyna?
1
[#309] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@recedent, post #308

Czemu? Spotkałeś mnie kiedyś i wiesz, że nie jestem robotem?

po zastanowieniu - też o tym pomyślałem. ALE dlatego właśnie napisałem "wydawało mi się".

Chcesz powiedzieć, że pół-cyborg to może być zasadniczo wszystko między wartościami 0 a 100% dla mieszanki człowiek-maszyna?


to było odnośnie tematu Robokopa. Najpierw piszesz, że "Cyborg to pół-człowiek pół-maszyna" (czyli sam definiujesz, że cyborg jest pół na pół), a później wytykasz, że ja założyłem początkowe 100% człowieka, podpierając się Robokopem.
[#310] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@ZbyniuR, post #302

po paru godzinach doszedłem, o co chodzi z tym wyścigowym ząbkiem, lold.
1
[#311] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #310

A tak, kolega-cykor ma problem z czytaniem i zamiast "RECE" przeczytał sobie "RACE". I nie zadał sobie nawet tyle trudu, żeby sprawdzić co oznacza słowo "recedent".
[#312] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@recedent, post #311

ja kiedyś sobie zadałem. I wyszło mi, że recedent (z angielskiego) znaczy "cofnięty".
1
[#313] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #312

To chyba kupiłeś słownik na stadionie. Szukaj dalej.
1
[#314] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@recedent, post #313

żadnego nie kupiłem, tylko doszedłem do tego drogą dedukcji, ćwicząc swój umysł. Słowniki są dla leszczy, a kupowanie tym bardziej. Podobnie jak szczepienia. Są dla ludzi, którzy trzęsą portkami jak małpa z Pitfalla. ok, racja
przytaczając raz jeszcze słowa wieszcza:
Każdy się boi swojej paranoi,
Każdy się boi tego, co sobie sam uroi.


była też jakaś chińska bajka o tym gościu, co trafił do raju, czy gdzieś, i mógł mieć wszystko, o czym pomyśli. To se pomyślał najpierw o żarciu, potem że by sobie pospał, a potem o czymś tam jeszcze, aż na koniec się na*ebał i se wymyślił, że na pewno duchy są złe i chcą go zabić - to go zabiły. Ż\_(ツ)_/Ż

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2022 07:19:57 przez snajper
[#315] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #314

*chińska bajka w sensie przypowieść, czy jak to oni nazywają, a nie takie te, co leci piłka przez pół odcinka.
[#316] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #315

o, znalazłem ją. Chińską bajkę usłyszałem od indyjskiego dziadka (początek na 0:43):
[#317] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@snajper, post #316

A to jakby ktoś miał wątpliwości o czyj interes troszczy sie słynny "filantrop".
Tym jednym ruchem zwróciły mu sie wielokrotnie wszystkie jego "darowizny".



Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022 10:33:33 przez ZbyniuR
[#318] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@ZbyniuR, post #317

Dokąd nas prowadzą samozwańcze elity. 10min.
[#319] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@ZbyniuR, post #318

A jak będzie z naszą umową, kupiłeś już mikroskop? Bo strasznie chciałbym poobserwować sześcianiki.
[#320] Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@Dopuser, post #296

https://twitter.com/Rob_Roos/status/1579759795225198593?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
[#321] Re: Koronawirusy (również SARS-CoV-2) zapraszamy tutaj.

@recedent, post #300

[#322] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@Dopuser, post #320

Bo okazałoby się, że jedynymi ekspertami w tym kraju i nie tylko są foliarze? szeroki uśmiech

[#323] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@majster, post #322

Inne ciekawa informacja to zwiększona śmiertelność takich Australijczyków, którzy to w 93% wzięli szczypawkę:



Na pewno nie ma to związku z nieprzebadanymi długoterminowamy konsekwencjami wzięcia szczypawki.
[#324] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@Dopuser, post #323

Australia, mówisz... Jakby coś nie wyszło ze "szczepieniem" na C19, to państwo pokrywa tam koszty pogrzebu. Lepsze niż hulajnoga. :)
[#325] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@majster, post #322

Jesli foliarze sa ekspertami od czegokolwiek, to ja selur jestem kapitan AMERYKA OK


[#326] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@Dopuser, post #323

W Rosji jest teraz zdecydowanie zwiększona śmiertelność wśród młodych mężczyzn. Oni szczepili się "Sputnikiem" głównie - na pewno jest jakaś korelacja!
1
[#327] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@selur, post #325

to ja selur jestem kapitan AMERYKA


No i się ugotowałeś.
[#328] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@Dopuser, post #323

Telewizja ARTE zrobiła dokument o tym jak sie żyje z NOP (Niepożądany Odczyn Poszczepienny), 31min. częściowy lektor a częściowo napisy PL.



Nie mniej ciekawe są tam komentarze.
2
[#329] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@ZbyniuR, post #328

Ignoranci i tak powiedzą że to na pewno nie przez szpryce.
[#330] Re: Ciekawe, że przebrzmiało bez echa...

@ZbyniuR, post #328

Wszystko co wiąże się ze szczypawkami jest zamiatane pod dywan, a zwłaszcza ich szkodliwość...a winnych nie ma... napływ nieszczepionych uchodźców z Ukrainy uczynił cud i medialna zaraza zniknęła niczym za dotknięciem zaczarowanej pałeczki..

3% uszkodzeń serca przez szczypawki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem