kategoria:
Wątek zamknięty
[#211] Re: Nieuczciwy sprzedawca?

@lekarz_med, post #210

1. Twierdzisz że z twoim zdrowiem jest ok, ale wystawiasz na allegro aukcję o treści jak powyżej.
2. Twierdzisz że nie mam prawa wystawiać zaświadczenia oraz opini o stanie zdrowia, gdy tymczasem ja nic nie wystawiałem w formie dokumentu, i tylko prezentuję swoją własną opinię, z ktorą (o zgrozo dla ciebie) pewnie zgodzi się więcej osób.

Więc wracając do tematu - aukcją którą wystawiłeś nie świadczy dobrze o twoim zdrowiu
[#212] Re: Nieuczciwy sprzedawca?

@KJB, post #211

Komentarze które wypisujesz nie świadczą dobrze o twoim zdrowiu.
Gdybyś miał o tym jakiekolwiek pojęcie wiedziałbyś, że o stanie zdrowia nie decyduje się przez głosowanie a robi to lekarz czyli ja
[#213] Re: Nieuczciwy sprzedawca?

@KJB, post #211

.

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 22:20:14 przez lekarz_med
[#214] Re: Nieuczciwy sprzedawca?

@lekarz_med, post #213

Dziękuję za rzeczowe podsumowanie "dyskusji" z kolegą KJB. Wątek zostaje zamknięty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem