[#3901] Re: Zapowiedzi nowych gier

@waldiamiga, post #3899

Jest coś więcej niż ten obrazek?
[#3902] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #3901

przeciez podał linka, mozna sciaganc archiwum i probowac odpalić betę :P
[#3903] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #3901

Odpalałem na WinUAE w trybie CD32 i po creditsach i obrazku tytułowym wywaliło do AmigaDOS-u, więc przegrałem dane z iso na dysk i poszło. O ile dobrze pamiętam (testowałem o 5.00 rano) to są dwa pliki wykonywalne.
[#3904] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #3898

Świetna sprawa! Widzę że i jest sporo plików z wersji A500 o ile nie wszystkie. ILBM2RAW w kilku wersjach, może w końcu jakaś która się nie wywala poza KS1.3. Patrzę na te grafiki i boli mnie jak kiedyś namordowałem się z ripowaniem i podmianą grafiki mapy świata, albo wyciągając z każdej mapy hex edytorem grafikę 30 paneli na ścianach w formacie raw by wrzucić do swoich map.
[#3905] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michal_zukowski, post #3902

przeciez podał linka


Żaden link mi się nie pokazuje. Jest tylko obrazek, w który klikam i przenosi mnie na imgur z tym samym obrazkiem.
[#3906] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #3905

Ty tak serio?
[#3907] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #3905

Weź się obudź, tawariszczi.
Link jest post wcześniej.

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2021 13:23:22 przez Solo Kazuki
[#3908] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #3901

Czekamy więc na ruch Sabermana. szeroki uśmiech

Go, Saberman, Go!
[#3909] Re: Zapowiedzi nowych gier

@damianx, post #3900

Na pewno ktos wyda, wczesniej czy pozniej. Mamy specjaliste z OLX od wydawania gier w drewnianych trumienkach i jest jeszcze specjalista z Ebay od wydan CD32 (Mutant League Hockey) nawet z nadrukiem na plycie CD. A tak, na powaznie to pewnie jakies pseudo prawa do tej gry moze miec Sony. Wiec nieliczylbym na wydanie jej na Amidze oficjalnie. Moze za to jakas wersja poprawiona na HD lub pod WHDload sie ukazac w sieci.
[#3910] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3908

Jestem, jestem :). Hired Guns CD32:
2
[#3911] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #3910

Są różnice w tej wersji szeroki uśmiech Chyba chcieli wprowadzić efekt oświetlenia. Jest źródło światła w jednym miejscu na suficie i jasna podłoga pod nim. Teren pod gołym niebem jest jaśniejszy niż pod dachem. Niestety wygląda to chyba gorzej niż zwykła wersja gry, bo jasność wygląda jak tekstura wody.
[#3912] Re: Zapowiedzi nowych gier

@xylaz, post #3911

Fakt wygląda to dziwnie. Może dlatego że bez względu na odległość jest tak samo jasne, a że tekstury się ściemniają to te daleko rozjaśnia z czarnego na szary i widać że to taka dziwna jasna nakładka zamiast faktycznie jaśniejszej tekstury. Zawsze można odpalić edytor i wyzerować światło.
[#3913] Re: Zapowiedzi nowych gier

@xylaz, post #3911

Dokładnie, AGA vs ECS vs PC











Ostatnia aktualizacja: 31.07.2021 00:04:57 przez waldiamiga
[#3914] Re: Zapowiedzi nowych gier

@xylaz, post #3834



Nowe preview AlarCity
[#3915] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #3914

Nie wierzę, a jednak nie umarło!!!
No i jest "nowa" koncepcja.
Czy lepsza? Ja mam mieszane uczucia po obejrzeniu filmu, muszę zagrać. podobnie było z pierwowzorem na filmikach średnio mi się podobał, ale jak zagrałem na gołej CD32 to mi się spodobało ok, racja
W każdym bądź razie Ci którzy narzekali wcześniej, że muszą poruszać się robako-penisem teraz powinni być zadowoleni
[#3916] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #3915

Fajna jak Zelda
[#3917] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #3915

wygląda fajnie
poza momentami, gdy bohater zamienia się w samolot
[#3918] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #3915

Strzelający plemnik zmutował w strzelającego mangoida, gdzie tu przestrzeń na zadowolenie:)?
[#3919] Re: Zapowiedzi nowych gier

@fazior, post #3918



YO! JOE! + Rodland w 1
albo magic pockets

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 21:17:39 przez Dorian3d
[#3920] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3919

Strasznie brzydkie.
[#3921] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #3920

Strasznie brzydkie.

Bo to na silniku (Turbo Tomato Deluxe)
[#3922] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3919

YO! JOE! + Rodland w 1


Kolega kpi czy o drogę pyta?
[#3923] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3922

Tak to mi wgląda tylko że słano wykonane
[#3924] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3923

Przecież to zasady Bubble Bobble (i klonów). Nie ma za dużo do Magic Pockets, daleko do Rod Land a nic do Yo! Joe!
[#3925] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3919

Tutaj jest troszkę więcej gameplay'a:
[#3926] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3924

Tak wyglonda postac w grze







Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 05:43:56 przez Dorian3d

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 05:46:34 przez Dorian3d

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 05:49:55 przez Dorian3d
[#3927] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #3925

Jakieś przygnębiające są te wszystkie amigowe gry jakie tu oglądam
1
[#3928] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #3926

A ja mówię o rozgrywce. Przypomina ona gry wzorowane zasadami na Bubble Bobble (żebyś znowu wyglądu nie porównywał) - musisz unieruchomić przeciwnika a następnie na niego wejść.

Z wyglądu też słabo to widzę, jak bardzo dobrze wycieniowana postać może przypominać taką rysowaną chyba lewą nogą po pijaku? A, że czapka z daszkiem... no tak. W takim razie ktoś idący w czapce z daszkiem jest podobny no menela pod sklepem też z w takiej czapce?

Poza tym jak kolega to połączył wyglądem z Rod Land to wolę nie dociekać...

Edit: Z tego co widzę to nawet nie klon Bubble Bobble, tylko "wyzbieraj wszystkie gadżety", przeciwnicy to tylko dodatek.

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2021 08:12:43 przez Solo Kazuki
[#3929] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Aniol, post #3927

Zgadzam się, generalnie obraz nędzy i rozpaczy...większość to poziom jak z końca lat 80-tych, bardziej zbliżone do 8-bitowców, niż 16-bit.

Ja rozumiem, że trudno jest zakodować płynną animację czy silnik, ale żeby nie wstawić jakiegoś fajnego modułu i efektów dźwiękowych ?
Słaby dźwięk rozwala mnie najbardziej w tych grach, bo to najprostsza rzecz, a rzadko kiedy jest zrobione z jakimś staraniem.
[#3930] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Motyl, post #3929

W większości przypadków to "dzieła" jednej osoby, która nie chce pomocy. Jedno co chce, to jak najszybciej wydać swój "twór".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem