[#4081] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4080

Jakiś tam-progres jest, oczywiście chętnie zagrał bym w coś godnego konkurować ze SWOSem- pożyjemy zobaczymy ok, racja
[#4082] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #4081

Taki widok pola gry chyba się nie sprawdzi w piłce kopanej. Gracz grający na dolną bramkę nie będzie ogarniał gdzie są piłkarze. Podsumowując, raczej ta gra ze SWOSem konkurować nie będzie. A szkoda.
[#4083] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mastaszek, post #4082

Może to rozgrywka dla singla. Dwóch graczy może będzie miało split screen, albo jakiś inny rzut :)
[#4084] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mastaszek, post #4082

Przecież takiego typu gry już dawno były dla innych platform, np Striker dla SNES.

[#4085] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4084

Mam oryginal na carcie, zajebista gra.
[#4086] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michal_zukowski, post #4085

Powstaje gra Robocop oparta na wersji z automatów . Obecnie gra jest w 64 kolorach z 16 kolorowym sprite. Na razie nie wiadomo dokładnie jakie będą wymagania poza tym że będą potrzebne układy AGA.

3
[#4087] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #3729

Ukazało się nagranie z wersji roboczej gry Black Dawn Rogue.



(kliknij w obrazek)
1
[#4088] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4084

Na Amidze też mamy Strikera:

Jak i takie pomysły (wcale nie nowe, bo skopiowane z automatów o ile dobrze pamiętam):


No i najbardziej grywalna piłka z tych wynalazków, na dodatek w prawdziwym "CZYDE", czyli Sierra Soccer- polecam:
[#4089] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4086

Robocop AGA-> Ładne- graficzka OK
[#4090] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #4088

Racja, zapomniałem o tych grach. Coś jeszcze było ale już nie pamiętam co. Na swoją obronę mam jedynie, czym zapewne się niektórym narażę, że nie jestem fanem "piłek".
[#4091] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4047

Jako że już zostało o tej grze wcześniej wspomniane, pojawiło się nagranie z nowej wersji roboczej Devil's Temple (a.k.a. Kung Fu Remaster).



Muszę przyznać że jestem zaskoczony jak ta konwersja się rozwinęła. Przypominam że ma także być dostępna oryginalna wersja gry aktywowana prawdopodobnie za pomocą kodu.
Edit: Dobrze by było także np zmiana stroju na ten z "Game of Death" (który wielu młodzików mylnie interpretuje jako strój z "Kill Bill") także za pomocą kodu.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2021 12:57:13 przez Solo Kazuki
2
[#4092] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4091

Czad!
[#4093] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4086

Tak powinny wyglądać gry na nasze NG. Klimat tamtych lat i lepsza oprawa graficzna niż na A500 1MB. Niestety to tylko pobożne życzenia.
[#4094] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4086

ROBOCOP z automatów MAME/ARCADE mnie ciekawi. Przecież juz był, ale słabo.. jakoś słabo emanuje.
Nowa wersja może zakładać chipset ECS 2 MB CHIP oraz tryb EHB choćby 64 kolory 320x400 +overscan. Reszta HD lub CD -ROM A570. Dyski FDD możliwe... Kto myśli tym razem o niemożliwościach , polecam encyklopedię dla niemożliwych.
Tylko klatek FPS jak ktoś dociśnie, to raczej kartą na chip RAMie. Oryginał to 60 fps NTSC.

A propos:
Skąd wziąłeś ripp'y ROM"ów MAME? Masz kontakty z MAME Dev?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 14:45:51 przez mrcha_67
[#4095] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mrcha_67, post #4094

Hi-Res version jest możliwa na 60 fps tylko kto zrobi płytę na Double Buffering 2xAGNUS ver, ECS?

JESTEM z TOBĄ Luke! Niech MOC przepływa przez Ciebie i MAME Dev!


Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 15:08:50 przez mrcha_67
[#4096] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4086

Wygląda rewelacyjnie. Wersję z automatów nawet lubiłem. Nie to co ten crapisch wydany kiedyś na Amigę. To był istny Katastrofonizm!



Ostatnia aktualizacja: 09.10.2021 02:44:27 przez maximo
[#4097] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4086

Pojawił się kolejny update z prac nad Robocop AGA.

1
[#4098] Re: Zapowiedzi nowych gier

@maximo , post #4096

To jest wersja na 512 kb RAM. Oczywiście szczyt, żeby zrobić wersję na full chip RAM tzn. 2MB (ECS)
Nie wiem czy powstanie natywna wersja na ten komputer.
[#4099] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mrcha_67, post #4098

Nie wiem czy powstanie natywna wersja na ten komputer.

Czy mógłbyś rozwinąć myśl? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem tą wypowiedź.
[#4100] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mrcha_67, post #4098

A czym się różnić będzie gra na OCS względem gdy na ECS?
[#4101] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #4100

kolor ramki się bedzie nieraz zmieniał
[#4102] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #4100

Zawsze może być na AGA. Jak ten Robocop AGA który jest właśnie tworzony.
1
[#4103] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #4100

ECS daje możliwość obsługi 2 MB Chip RAM. OCS tylko 1 MB.
Wiecej pamieci może dać możliwość wczytania dużej mapy i dużo kolorów. Robocop mógłby być nawet w Hi-re+lace/16 kolorów, ew. EHB 64 kolory 368x240.
Widziałem wersję ROMu Hires!!!

Natywna mam na myśli >>bez potrzeby stosowania emulatora np MAME, który na Amigę 2MB nie odpali.
[#4104] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Pojawiła się wersja WIP MS Pacman:
[#4105] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Azakiel, post #4068

Dla zainteresowanych zamieszczam eksperymentowanie z Daemon Claw na Amidze i... trochę zaczynam mieć jednak pewne obawy.

[#4106] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4105

Akurat tego programistę znam. Mike to również utalentowany grafik. Korzysta z tych samych narzędzi, co ja do tworzenia Indyków. Osobiście wiele mu zawdzięczam
[#4107] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #4104

...do zassania ze strefy na EAB.
[#4108] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #4104

to już było tyle razy na każdej platformie.... .
1
[#4109] Re: Zapowiedzi nowych gier

@maximo , post #4106

To nie będzie typowy "indyk" (czyli na PC, Mac czy obecne konsole), tylko gra na Amigę. Nie mam zastrzeżeń do osoby, tylko do narzędzi z których chce (prawdopodobnie) korzystać tworząc amigową wersję.
[#4110] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4109

Nie mam zastrzeżeń do osoby, tylko do narzędzi z których chce (prawdopodobnie) korzystać tworząc amigową wersję.

Co konkretnie Cię niepokoi?
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem