[#6695]
Re: Zapowiedzi nowych gier
@tukinem,
post #6693
Tak gratulacje dla calego Awesome Games.
Bomby o ile dobrze pamietam to mialy wyglad magicznych lamp.
Ponizej widac jedna pod wynikiem gracza.
link
Jesli sie nie myle, to byla tylko 1 lampa/bomba na kazde 1 zycie.
Wiec trzeba bylo bardzo oszczednie je uzywac, tylko w krytycznych miejscach/momentach.
Nie pamietam, zeby mozna bylo zdobyc dodatkowa lampe.
Ale moze sie jakos dalo.
Na ekranie gry jest miejsce na 3 lampy.
Wiec byc moze to jest kwestia ustawienia DIP switchow.
Wiekszosc gier arcade w Polsce mialo bardzo wysoki poziom trudnosci ustawiony przez wlasciciela salonu gier.
Dotyczylo to tez startowej ilosci zyc, oraz jak czesto byly dodatkowe zycia lub ich brak.