[#781] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #778

A jak wygląda sprawa z płytą CD? Jak dobrze pamiętam to pisałeś kiedyś że płyta będzie tłoczona i bootowalna na CD32. Czy to się nie zmieniło?
[#782] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #778

Ja bym to nazwał wolontariat. Podziw, że masz tyle samozaparcia przy robieniu tej gry. Ale jak to wypuścisz na inne platformy to nabiera sporo sensu - będzie spory sukces - zwróci się Twoja praca.

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2022 22:29:43 przez Adinfo
[#783] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1

Potrzebny grafik 3D do współpracy przy projekcie.
Zlecenie komercyjne.

Proszę o kontakt i link do portfolio na email ze strony www.amigajump.com.
[#784] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #751

Cześć

czy jest możliwość odpalenia dema na The A500 mini?

Plik jest zzipowany i zawiera paczkę do odpalenia pod WB.

Czy ktoś próbował? Nie mam prawdziwej Amigi.
[#785] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #783

Wrzuć to też do działu Giełda - https://www.ppa.pl/gielda/oferty-pracy/ - często tam ludzie zaglądają.
1
[#786] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #783

Kiedy bedzie box gry Jump do dostania razem z odpowiednim Unithorem (bundle)?
1
[#787] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@_DiskDoctor_, post #786

Sam niestety nie wiem, negocjacje w toku.
1
[#788] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #787

To jak bedzie to chetnie nabede.
[#789] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #787

spoko ja czekam na zamówiony Box


Ostatnia aktualizacja: 20.08.2022 09:14:51 przez Dorian3d
2
[#790] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1

Na stronie amigajump.com wciąż jest podany wrzesień 2022 jako data wydania gry. Dziś jest 30 września - termin będzie dotrzymany?
2
[#791] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@PopoCop, post #790

Patrząc na stronie na historię zmian gdzie 12.09.2022 jest wpisana "wersja beta" nie liczyłbym, że to wyjdzie w... dzisiaj?
[#792] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Madman, post #791

Ani Jump! -a, ani "konkurencyjnego" produktu - same dema.
Dobrze, że nic w preorderze nie kupiłem - poczeka się na końcowy produkt do któregoś tam roku :).
4
[#793] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #792

Na ostatnim Amiparty był pokaz gry JUMP! Również pogadanka z autorem gdzie mogliśmy sie pobawić w o wiele bogatszą wersje gry niż demo. A i kilka słów wyjasnien czemu termin się przesuwa oraz dlaczego trudno być koderem. Dlatego jestem dobrej myśli, choć zakup w opreorderze uczynilem. OK
4
[#794] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Stoopi, post #793


Planned shipping date: When development of the game is completed - September 2022.


Well?
1
[#795] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@_DiskDoctor_, post #794

Jeśli odnosisz się do mojego postu to... Nie ciągnę wymiany zdań bo nie jestem władny by jakiekolwiek informacje tu podawać. Po drugie mój post jest li tylko stwierdzeniem faktów, jakakolwiek dyskusja dalsza mija się z celem, jest po prostu miałka i prowadzi do g...o burzy w stylu tak modnym na forum. Jeśli odnosisz się do mojego postu bo był ostatnim to powyższe nie tyczy się Ciebie.

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2022 18:54:18 przez Stoopi
1
[#796] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Stoopi, post #795

Nie ma się co burzyć, zawsze znajdzie się jakiś malkontent co nie zamówił ale będzie mówił "miało wyjść i co?", wszyscy jednak wiemy, że gra jest warta czekania OK
1
[#797] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Madman, post #796

Jest! Nowe poziomy pokazane na spotkaniu i gameplay wbijał w fotel.
[#798] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Stoopi, post #793

Terminu brak autro gry powinien inforonowac co i jak
4
[#799] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #798

Kilka elementów wymaga jeszcze poprawienia ale jesteśmy na ostatniej prostej. Cierpliwości.
7
[#800] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #799

ok fajne
[#801] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #792

Grałem w pełną wersję i uczestniczyłem w pierwszym konkursie! Na AmiParty !!! Mam dyplom za zajęcie 2 miejsca :)
Dużo też rozmawiałem z autorem bo rozłożył swoje stanowisko obok mojego :)
To było wręcz historyczne... nie zapomnę :)

Czekam aż wyda (bo nie dokończenie produktu a jego wydanie pudełkowe jest teraz na tapecie) i od razu kupię OK

Pozdrawiam wszystkich tu obecnych szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2022 17:40:08 przez Vato
[#802] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Vato, post #801

Ani Jump! -a, ani "konkurencyjnego" produktu - same dema.
- stwierdziłem tylko fakt

Dobrze, że nic w preorderze nie kupiłem - poczeka się na końcowy produkt do któregoś tam roku :).
- mam już parę wiosen na karku, i przez te parę wiosen obserwuję środowisko "gameingowe" - także nie podniecam się ani nie przeżywam ogłoszonych terminów wydawniczych gier - bo jak widać nie tylko małe firmy ale i duże korporacje mają obsuwy i nie dotrzymują terminów. Wyjdzie finalny produkt - kóregoś tam roku - to się kupi, bo i wersje demonstracyjne gier na ECS i AGA wywarły na mnie pozytywne wrażenie.
[#803] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@selur, post #779

Nie oszukujmy sie, rynek amigowy jest STO TYSIĘCY razy mniejszy


Moim skromnym zdaniem rynek amigowy wogole nie istnieje, ta garstka osób siedzących na forach po całym świecie to nie jest żaden rynek. Ci co grają dla idei na amigach niech sie cieszą że Autor w ogóle zrobił te gre na amige bo wielu na jego miejscu olało by te bardzo starą platforme i skupiło sie wyłącznie na adroidach i innych współczesnych platformach. To nie jest żaden hejt tylko chłodna refleksja. Mój stary smartfon sprzed 100 lat przy takiej amidze (nawet 060 z akceleracją ) wygląda i działa jak technologia ze statku kosmicznego . Mineło juz tyle lat. Gdyby hipotetycznie gra wyszła tylko na androida mogłaby wyglądać 100 razy lepiej (zakręcające tunele w pełnym 3D, mnóstwo efektów, ciekawe trójwymiarowe tła)..oczywiscie to wszystko wymagałoby wiecej pracy (to tylko gdybanie). Szacun za to że sie chciało robic takie programistyczne fikołki i poswiecac ogrom swojego czasu by zrobic te gre na tak ograniczony pradawny sprzęt bo wszyscy trzeźwo myslący wiedzą że od strony biznesowej robienie tego na Amige nie miało zadnego zupełnie sensu.
5
[#804] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Azakiel, post #803

Ludzie kiedy maja nadmiar wolnego czasu, dziwniejsze rzeczy robią dla zabawy, niż gra na Amigę
3
[#805] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #799

i co koniec tej prostej czy jak ?
1
[#806] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #805

Poziomy gotowe.
Z kodem jest pewien problem. Są takie dziwne konfiguracje na których gra w pewnym momencie zamraża ekran i nie mam jeszcze bladego pojęcia jaki jest powód.
Do doszlifowania jest jeszcze nowy efekt, który dodałem między galaktykami ale to niespodzianka.
[#807] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #806

Tych konfiguracji nazywanych "Amigami" jest tyle, że chyba nie ma sensu borykać się z jakimiś dziwnymi p******etami - imo dokładnie najlepiej sprawdzić A1200, A1200 z Fastem, A1200 z podrasowanym 020 i potem 030, a reszta to niszowy złom, który można olać zamiast tracić czas. Jest whdload, niech się użyszkodnicy typu "na MOJEJ Amidze z ppc piłka jest różowa a na mojej wypasionej A2000 z 060 nie uruchamia się" męczą sami.
[#808] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Lapka555, post #807

Na mojej A1200/060 działa nawet bez wyłączania cache. Za to wywala się na jednej A1200/040 i nie wiadomo czemu...
[#809] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Lapka555, post #807

Says who? Powyżej 030 to ani niszowy, ani złom. Blizzardy/Apollo/TF/Warpy siedzą w wielu Amigach, więc generalnie dobrze byłoby by gra się bez problemu uruchamiała na 040/060. Zresztą demo bez problemu działa na Warpie 1260.

Ale co do skrajnych przypadków zgadzam się, że równoległa wersja WHDLoad by się przydała.
1
[#810] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #808

Może to bardziej problem konkretnej Amigi z tym turbo, niż samego turbo i na innej z tym Apollo by śmigało?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2022 10:23:51 przez Jacques
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem