[#151] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@mikecios, post #150

A czy po instalacji jest utworzona logiczna nazwa "Yoomp!:" ? Bo od tej nazwy są budowane ścieżki do odczytu plików i to jest jednym z zadań instalatora żeby za pomocą polecenia assign takie coś dodać.
[#152] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Zbych, post #151

Instalator po wskazaniu lokalizacji tworzy jak najbardziej katalog Yoomp!




Po lewej flop, po prawej hdd.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 10:51:04 przez mikecios
[#153] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@mikecios, post #152

Może trzeba assign zrobić?
[#154] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@mikecios, post #152

Tak, tylko chodzi o to że jak np. wywołasz polecenie "list Yoomp!:" to powinna się wylistować zawartość tego katalogu niezależnie od tego gdzie on się znajduje. Z tego co pamiętam to instalator dodaje wpis do User-Startup tworzący takie powiązanie, ale w tej chwili tego nie sprawdzę. Nie znam się tak dobrze na nowszych wersach OS ale to chyba dopiero po restarcie powinno zostać wywołane user-startup i wtedy będzie widoczna ta logiczna nazwa.
Jeśli nazwa logiczna jest widoczna i nadal jest problem z ładowaniem to nie wiem co to może być.

Edit: tak jak napisał perinoid instalator dodaje do statupu polecenie assign ze wskazaniem na ścieżkę instalacji

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 10:59:52 przez Zbych

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 11:00:19 przez Zbych
[#155] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Zbych, post #154

Yoomp znajdywany jest przez list



Instalator jak najbardziej robi assign




Ps. Sorka, pomieszalem kolejnosc zdjec ;)
[#156] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Don_Adan, post #147

Z tego co widze, to jeszcze assigna dla Yoomp!: musisz zrobic, moze byc z CLI/Shella albo dodac na stale do user-startup tego Workbencha.
1
[#157] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@mikecios, post #150

ja nie miałem problemu ani z dyskietki ani z dysk

jescze sprawdze na blizard 1260
na warp sigało bez problem
[#158] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Don_Adan, post #156

hmmmm dodane jest w user-startup

;BEGIN Breathless
Assign Breathless: "Dane:GAME/Breathless"

;END Breathless

;BEGIN Yoomp!
assign Yoomp!: "DH2:GAME/Yoomp!"
;END Yoomp!
[#159] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Dorian3d, post #157

Mam wrazenie ze cos w systemie gryzie mi sie z gra bo gdyuruchamiam bez ss i z reki dodam assign to rusza bez problemu.
[#160] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Zbych, post #154

Dobra, po assignie i odpaleniu bez s-s poszło na Vampirze. Gra się świetnie. Natomiast po grze na ekranie high score, grafika u góry była kupą śmieci, oraz po powrocie do menu głównego napis Yoomp! też był kupą śmieci.
[#161] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@twardy, post #160

a daj na czystym system
pewnie masz tam śmietnik
widziałem twój puplit
[#162] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Dorian3d, post #161

O bylo na czystym.
[#163] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@twardy, post #162

Odapaliłem Yoomp! OCS.
Z pod systemu nie chciał zabanglać, nie miałem czasu szukać przyczyny, ale odpaliłem z CLI i działa jak autor chciał.
Gra się przyjemnie, bardzo dobrze działa detekcja FIRE i wykonywanie skoku, grafika samego tunelu trochę bije pikselem po oczach jak się wcześniej grało w Joompa, ale po pewnym czasie idzie się przyzwyczaić i już oczy nie bolą.
Przydało by się więcej leweli.
Najbardziej podoba mi się muzyka- jest SUPER OK
1
[#164] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Zbych, post #1

a tutaj w temacie co słychać??
[#165] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #164

Dołączam do pytania!pomysł
[#166] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@movin, post #165

I co, obie amigowe wersje Yoompa utknęły na mieliźnie?
1
[#167] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #166

no powiem szczerze, że nie raz mnie kusiło żeby dorzucić te tytuły do wątku Zapowiedzi gier polskich, ktore nie były wydane język
6
[#168] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@movin, post #165

To dawno skończone już jest pełna wersja.
[#169] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Dorian3d, post #168

hmm to gdzie szukać? gdzie info o zakończeniu ominąłem?
[#170] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #169

Negocjował z jakimś wydawnictwem żeby to wdali a jak to się skończyło nie wiem .
[#171] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Dorian3d, post #170

Poza tym rozpocząłem rozmowy z wydawcą więc może się okazać że zmieni się trochę grafika w grze co może wydłużyć proces jej wydania.
- o to chodzi?? to z postu nr 41... z 2019r...??
czyli gry nie ma...
1
[#172] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #171

[#173] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #172

to wszystko wiem. wiem, że obie gry mają dema, wiem że jedna z nich się już "sprzedała". wiem nawet o tym, że jeszcze nie wyszła a już zdrożała :)
fakt jest taki, że nie ma ani jednego ani drugiego tytułu..
1
[#174] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #173

wiem nawet o tym, że jeszcze nie wyszła a już zdrożała :)




- Nie chce pan do Tokio, więc ja radzę niech pan bierze do Melbourne... to bardzo rzadki bilet... jeszcze aktualny... samolot odleciał trzy dni temu... nawet jeszcze nie wrócił.

2
[#175] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Madman, post #174

Nie gnieść, nie łamać, 10 lat będzie służył!
1
[#176] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #173

A rozwiń myśl z tym zdrożeniem?
[#177] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #176

niom i powstał OT
nie chce mi się szukać w informacji w odpowiednim wątku, ale na szybko... proszę ... :)
[#178] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #177

OK, dzięki, na stronie Jumpa w każdym razie widnieją nadal stare ceny, ja tak czy inaczej dawno już zamówiłem

A wracajac do preview Yoompa, nie chce się uruchomić u nie na Warpie 1260, assign jest, próba bez S-s też, w najlepszym wypadku kończy się na zwisie "testing speed" Szkoda więcej zachodu i dłubania dla "dema".
[#179] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #178

na stronie Jum
- stronka jak widać dawno nieaktualizowana...

nie chce się uruchomić u nie na Warpie 1260,
- za mocna karta do tej gry ;), a tak na poważnie - spróbuj odpalić z wyłączonym cache-em.
[#180] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #179

Próbowałem spod WB z cachem wyłączonym odpowiednim toolem, ale nie pomogło, z Early Menu nie robiłem i bez S-s. Zaorałem już i usunąłem z dysku to preview, bo straciłem cierpliwość
Dam szansę wersji pełnej, jeśli kiedykolwiek zostanie wypuszczona.

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2023 11:06:13 przez Jacques
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem