[#181] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #180

No więc jak? Będzie ta pełna wersja czy autor pisał do szuflady?
[#182] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #181

Pisal gre do szuflady. Tak to jest czasami, jak sie umowy na gre podpisuje. Trzeba czas wydania gry okreslic, powiedzmy max 2 lata. Jesli gra nie zostanie wydana do tego a tego dnia, to autor moze ja sprzedac innemu wydawcy. Bo tak to szkoda jego pracy. Gra powstawala w tym samym czasie co wersja na AGA, jest dawno ukonczona i nie wydana.
[#183] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Don_Adan, post #182

– To jest tak, że jeżeli by ktoś na przykład porwał nam naszego Jumpa i by go złapały, to nam muszą oddać Yoompa, rozumiesz? To jest właśnie tradycja. Że nam muszą oddać!
– Yoompa?
– No!
– A po jakiego wała nam Yoomp? A Jumpa?
– Jumpa też!
3
[#184] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Don_Adan, post #182

Zbych Ostatnia wizyta na stronie: 2023-01-28 11:30:09



Ostatnia aktualizacja: 24.01.2024 10:04:16 przez amikoksu
[#185] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Madman, post #183

Za to Yoomp! na Atari ma się świetnie, nawet jakimś cudem nie mając intra/fabuły, został przed laty jednocześnie wydany komercyjnie i opublikowany do pobrania za darmo.
Da się? Da się.

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2024 10:27:28 przez Jacques
5
[#186] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Zbych, post #1

To ja jeszcze raz zapytam, tym razem bezpośrednio autora (nie logowal się od roku na PPA ): czy doczekamy możliwości pogrania w pełnego Yoompa OCS?
Szkoda byłoby gdyby przepadł...

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2024 09:28:36 przez Jacques
3
[#187] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #186

...zapomniałeś dodać, że najlepiej za darmo
[#188] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Madman, post #187

Nie, bo tak nie uważam. Byleby się gra ukazała, jakkolwiek. Choć model boxowego wydania dla chętnych/kolekcjonerów i darmowego downloadu jest bardzo sensowny i się sprawdza (dużo boxów schodzi np. na scenie Atari 8-bit w PL i za granicą).




Ostatnia aktualizacja: 26.01.2024 10:43:07 przez Jacques
1
[#189] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #188

Gdyby puścił "pay what you want" z opcją za darmo na itchu to by się trochę sprzedało... głównie za granicą. Zawsze byłoby na czipsy i ciastka.

Szkoda że gra się ostatecznie nie zmaterializowała. Może jej wydanie byłoby wystarczającym bodźcem żeby Kefira trochę zmobilizować do szybszego wypuszczenia swojej gry.
2
[#190] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@Jacques, post #188

Spoko, ja też jestem gotów kupić nawet wersję "ostateczną betę", nieoficjalną, pod stołem
[#191] Re: A może by tak Yoomp! OCS ?

@RokiS, post #190

Poproszę spod lady
1
[#192] Re: Jump! (Amiga Yoomp)
Yoomp OCS jest niby gotowy, szkoda tylko, że napisany do szuflady i czeka na wiecznym niewydaniu
1
[#193] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #192

Ja mam full wersje.
[#194] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #193

Yoompa OCS?? - pozazdrościć -
też bym z chęcią kupił/przygarną
[#195] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #194

dostałem jako tester.
[#196] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #195

Pozazdrościć +1
Testy by nie wypuścić gry, swoją drogą ironia losu.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2024 21:34:48 przez Jacques
[#197] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #196

Bo tam chodziło o wydawce zapłacił mu część kasy .
Jeszcze jak gra była niewydana jak by prawa do wydawania gry i zaginął więc jest pat.
[#198] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #197

Pogratulować umowy, amigowe projekty znają milion sposobów samozaorania, smutne
[#199] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #197

przenieśmy się do Yoompa i jak tam możesz to rozwiń myśl "wydawca zaginął"??
[#200] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #199

Umarl pewnie i kontakt sie urwal. Zdarza sie. Taka umowa powinna byc czasowa dla pewnosci, ze program nie przepadnie.
Ewentualnie Rygar moglby ja dorzucic do kolekcji polskich IPF-ow.
[#201] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Don_Adan, post #200

tak patrzę z boku i się zastanawiam, skoro na atari 8 bit dało się zrobić tak dobrą grę, to OCS czy AGA powinna być 1000 razy lepsza, a okazuje się że jest problem. Jednak atari jest lepsze, od 30 lat to czułem

p.s. tak , wiem, barbariana nie było....

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2024 00:28:14 przez micromax
2
[#202] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@micromax, post #201

Miałem oryginał Barbariana na Atari XL/XE.
[#203] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #202

Barbarian na małe Atari miał z "TYM" Barbarianem mało wspólnego. To była polska produkcja zrobiona po latach, nieco na bazie oryginału .

A, no i na Atari był jeszcze słynny fake-Barbarian na ukojenie żali atarowców .



Ostatnia aktualizacja: 27.03.2024 01:51:44 przez prz
[#204] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@prz, post #203

Barbarian na małe Atari miał z "TYM" Barbarianem mało wspólnego


Mi pasował, jeśli ktoś miał z tym ból pewnej części ciała, to już jego problem. szeroki uśmiech
[#205] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #204

Sorki, tak w razie czego zapytam - masz na myśli tego Barbariana na dwóch graczy, w którym szło robić młynek mieczem i odcinać głowę? Bo tego miałem a nie wiem w którego grałeś/widziałeś na Atari ;)
[#206] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Don_Adan, post #200

Jednak mylilem sie, ozyl.
Wyglada na to, ze wersja na OCS/ECS bedzie.

link
1
[#207] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Don_Adan, post #206

Jednak mylilem sie, ozyl.
Wyglada na to, ze wersja na OCS/ECS bedzie.

link


mi to osobiscie lata czy ta gra wyjdzie czy nie ale sytuacja jest w sumie dziwna i nieco creepy , tekst pojawia sie na jakims blogu a na forum gdzie jest załozony tematyczny wątek i sie ludzie dobijają prawie codziennie cisza ze strony autora nie wiem o co kaman ale ktoś tutaj chyba focha strzelił


Ostatnia aktualizacja: 02.04.2024 01:15:05 przez Azakiel
[#208] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Azakiel, post #207

Wersja OCS (Yoomp) i wersja AGA (Jump) to różne gry realizowane przez dwie różne osoby.

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2024 07:15:35 przez mailman
2
[#209] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Azakiel, post #207

A wydawca po 3 latach zamieszcza obszerny egzystencjalny wpis o przeprowadzce i remoncie
[#210] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #209

haha no widzialem to rano i mysle zerkne pozniej, szkoda ze nie zobaczylem od razu, ze to takie lanie wody. 3 lata gosc nie mial czasu napisac, ze.. nie ma czasu :)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem