- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Dune III |
|
Nie wypikselowane, ale co mi tam. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 05.06.2012 22:06 odsłon: 136
ocena użytkowników: (oceniających: 10)
|
| A500+ i HxC |
|
Uprasza się o zwrócenie uwagi na ten ręcznie rzeźbiony otwór ;) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 25.02.2012 21:14 odsłon: 306
ocena użytkowników: (oceniających: 9)
|
| A500+ i HxC |
|
Na pokładzie HxC jako DF0 i stacja dysków jako DF1. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 25.02.2012 21:13 odsłon: 172
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| A500+ i HxC |
|
Na pokładzie HxC jako DF0 i stacja dysków jako DF1 |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 25.02.2012 21:12 odsłon: 117
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| A500+ i HxC |
|
Na pokładzie HxC jako DF0 i stacja dysków jako DF1 |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 25.02.2012 21:11 odsłon: 165
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Zimowy świat |
|
Zamiast prawdziwego śniegu za oknem ;) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 21.01.2012 17:02 odsłon: 105
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Onan Barbarzyńca |
|
Takie tam wypociny ;) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 16.01.2012 20:47 odsłon: 123
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| A500 na PC |
|
A500 podłączona przez composite za pomocą starej karty TV. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Wasze blaty / TomcioPaluszek data: 16.01.2012 17:06 odsłon: 146
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Kilka gierek |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Programy i gry / Różne data: 01.11.2011 15:04 odsłon: 45
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Moja A500+ |
|
Otrzymałem od kumpla bardzo fajną A500+ z bliżej nieokreślonym (na razie) rozszerzeniem pamięci Elbox. Do tego Karton, pad, zasilator, modulator i masa dyskietek ^^ |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 20.10.2011 19:41 odsłon: 134
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
|
|
BeeView (31) » |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (11) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |
|
|
Skąd pobrać (8) |
|
|
Amelinium Web Browser... (383) » |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (29) |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (94) » |
|
|
Pixele, piksele (2815) » |
|
|
AA3000+ (179) » |