- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Nurek |
|
Dpaint V ^^ |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 30.09.2011 16:43 odsłon: 76
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Boing Icon Bar BETA na AROS-ie |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Wasze blaty / TomcioPaluszek data: 16.09.2011 17:32 odsłon: 142
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Wygodnie sierściuchowi |
|
zamieścił: TomcioPaluszek data: 22.08.2011 21:27 odsłon: 141
ocena użytkowników: (oceniających: 2)
|
| Pad dla amigi |
|
Kiedyś najlepiej mi się grało na padzie od pegasusa, więc i tym razem sprawiłem sobie coś podobnego :) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 18.08.2011 17:42 odsłon: 79
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Rozszerzenie 512k do A500 |
|
Prosto z eFunzine. Tylko gdzie wywiało bateryjkę? |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 18.08.2011 17:19 odsłon: 81
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| Mój pokój |
|
Tu powstawały kiedyś te wszystkie arcydzieła ;) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 07.08.2011 20:09 odsłon: 120
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Taka sobie łódeczka |
|
Bum tralala, chlapie fala, po głębinie statek płynie ;) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 07.08.2011 20:06 odsłon: 58
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Szatnia |
|
Zrobione dawno temu na Cinema 4D |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 07.08.2011 20:03 odsłon: 70
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Lutola |
|
Zrobione dawno temu na Cinema4D |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 06.08.2011 19:12 odsłon: 107
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| A500 SCART |
|
Poskąpiłem na zakup kabelka RGB->SCART więc szybciutko dorobiłem sobie SCART-a do A500 :) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 01.08.2011 22:35 odsłon: 208
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
Pixele, piksele (2816) » |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (30) |
|
|
BeeView (32) » |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |
|
|
Amelinium Web Browser... (383) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (94) » |
|
|
AA3000+ (179) » |