kategorie: Komputery, Płyty główne
[#241] Re: Serwisanci Amig i Magicy Lutownicy

@snifferman, post #240

Amigatestkit chyba też to robi? F3 (Floppy Drive) -> potem F8
[#242] Re: Serwisanci Amig i Magicy Lutownicy

@miau, post #241

ATK pokazuje numer ścieżki, ale nie wiem czy odczytuje stan lini logicznej. Programik, który podlinkowałem pokazuje stany logiczne. W każdym razie im więcej opcji tym lepiej.
[#243] Re: Serwisanci Amig i Magicy Lutownicy

@nostrum666, post #239

Ogłoszenie zniknęło już z giełdy ale nadal szukam kogoś, kto podejmie się serwisu stacji dyskietek.
[#244] Recap
Witam, kogo polecacie w Warszawie do zrobienia recapu.
Pacjent to A1200, która przeleżała w piwnicy ostatnie kilkanaście lat.
[#245] Re: Recap

@rygar997, post #244

OD TEGO MASZ WĄTEK "MAGICY LUTOWNICY" LUB GIEŁDE PPA.
1
[#246] Re: Recap

@rygar997, post #244

Pacjent to A1200, która przeleżała w piwnicy ostatnie kilkanaście lat.

nie wiem
może z allegro ktoś?

np:
https://allegro.pl/kategoria/stare-komputery-amiga-77928?string=recap&order=n

?
[#247] Re: Recap

@rygar997, post #244

Witam, kogo polecacie w Warszawie do zrobienia recapu.

Może "legendarny" Amiserwis z czasów Stodoły? Z tym, że teraz są na Mokotowie. Adres znajdziesz w necie. Recapowali mi trzy Amigi.
[#248] Re: Recap

@prz, post #247

A w Rzeszowie ktoś by się znalazł?
[#249] Re: Recap

@Cezarykl, post #246

Nie Wawa, a Łódź, generalnie polecam bardzo, korzystałem, Mega Facet.
[#250] Re: Recap

@rygar997, post #244

Ja mogę polecić też nie za daleko bo Radom - kol. Marcin.

Kontakt na PRV.
1
[#251] Re: Recap

@_DiskDoctor_, post #248

A w Rzeszowie ktoś by się znalazł?

Polecam Ci mojego kolegę Bartka Osipowicza z Multimedia Serwis na Sondeja 2 (ten niski budynek przy przejeździe przy torach obok Wyspiańskiego). Wprawdzie na co dzień amig on nie naprawia ale bardzo dobrze zna się na naprawach i ma profesjonalny sprzęt (nawet reballing w laptopach robi) więc z recappingiem nie będzie miał problemu
1
[#252] Re: Recap

@Madman, post #251

Jak wygląda sytuacja w dolnośląskim? Są jakieś polecane miejsca do serwisu Amigi, osprzętu (Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko najlepiej :))?

Na fali nostalgii może być dokonał serwisu sprzętu i wstępnie zbieram info:

- karta Apollo A1240 rozlazła się ze starości ta bateria jak myślę, sama karta działała ostatnio ok,
- mały bursztynowy monitorek :) Już lata temu jak się go włączało to przez obraz szła fala. Po chwili się to uspokajało i działał w miarę ok.
[#253] Re: Recap

@Cpt_Red, post #252

Apollo mogę ogarnąć. Jestem spod Strzegomia.
1
[#254] Re: Recap

@alt_, post #253

Dzięki za szybki odzew. Daleko do Strzegomia nie mam :)

Zrobię przegląd sprzętu w najbliższych dniach (czy coś się nie pogorszyło od ostatniego uruchamiania) i jak coś będę się odzywał w PW.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem