Komentowana treść: Jump! - wersja demo
[#241] Re: Jump! - wersja demo

@zgagato, post #240

To ciekawe, bo ja katowałem to na CD32 z TF330, nawet są wyżej zdjęcia z pleneru gdzie ten konfig bardzo ładnie działał.
Masz riser USB czy RISER z gniazdem PS2 do tego TF330?

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2022 11:58:59 przez BULI
[#242] Re: Jump! - wersja demo

@BULI, post #241

Kolego posiada Risera USB
[#243] Re: Jump! - wersja demo

@zgagato, post #240

Na stronie głównej nic dziwnego się nie dzieje?
[#244] Re: Jump! - wersja demo

@RokiS, post #242

Ja też mam RISER USB i u mnie działa bez problemu (wspomniany wyżej plener), ale wiem, że czasem te RISERY mogą sprawiać kłopoty, mój poprzedni RISER USB generował zakłucenia/artefakty na ekranie gdy było używane AKIKO.
Jeśli masz zwykły RISER PS2 spróbuj sprawdzić na nim. ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2022 22:46:12 przez BULI
[#245] Re: Jump! - wersja demo

@Kefir_Union, post #243

Grafika sie przelacza na mniej kolorow i po wyborze lvlelu sie zawiesza. muzyka gra i stoi.
Musze sprawdzic najnowsza wersje.

Nie mam risera ps2.



Ostatnia aktualizacja: 08.06.2022 14:42:19 przez zgagato
[#246] Re: Jump! - wersja demo

@zgagato, post #245

Specjalnie dla Ciebie odpaliłem ponownie najnowsze demo JUMPa na CD32 z TF330 i Riserem USB i zero problemów.
Więc albo coś nie tak ze sprzętem, albo coś miesza na poziomie ROMu.
Widzę, że masz u siebie Amiga OS3.2, rozumiem, że ładuje on swoje moduły i patchuje twój rom 3.1.
Spróbuj odpalić JUMPa z CLI zaraz po włączeniu CD32 (LMB + RMB przy starcie, tak żeby system nie zdążył wgrać "poprawek romu"), chyba , że masz system np 3.1 albo 3.9 na CF to spróbuj odpalić z pod niego JUMPa z RAD (JUMP-START).
1
[#247] Re: Jump! - wersja demo

@BULI, post #246

Koledze RokiS też na TF330 i RISERze USB JUMP-DEMO działa poprawnie, zobacz tu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem