kategoria: Programy
[#331] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@recedent, post #322

Czy to aby nie są czaryOK Po aktualizacji do najnowszej wersji, oraz ustawieniu identyfikacji jako Safari/iPAD na YT filmy w 720p na moim A1133 odtwarzane są płynnie. CPU monitor pokazuje chwilowe skoki do 90-95 % zajętości, ale średnio jest na poziomie 60-80. Nawet cooler się nie załączył.
[#332] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@Ponki1986, post #331

Na iBooku 1.33 GHz pod OSX CorePlayer też daje rade 720p, więc brakuje nam już niewiele do tej granicy.
[#333] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@recedent, post #328

A da rade na WF odtworzyc netflix lub zagrac w tiberium alliances ?
[#334] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@arturB, post #333

Netflix jest zaDRMowany, więc zapomnij.
[#335] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@Ponki1986, post #331

Wczoraj zaktualizowałem do 1.20. Na moim iBooku chodziło wolno ale stabilnie. A teraz przestał chodzić. YT nie działa, kilka stron przestało się ładować, to i są zwiechy całego systemu, głównie przy wychodzeniu z przeglądarki.
[#336] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@don_rafito, post #335

Zerknij w opcje video czy masz "zaptaszkowane"
[#337] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@recedent, post #334

To ja tylko wrzucę tutaj info, że Jacek pracuje aktualnie nad wersją 3.0, która będzie bazować na najnowszej stabilnej wersji WebKita (zamkniętej we wrześniu 2021 r.).
3
[#338] Re: Nowa przeglądarka dla MorphOSa

@recedent, post #337

A ja mam pytanie o przewijanie filmu na YouTube. Nie dziala mi poprostu. Co robie zle? Ustawione raczej wszystko ok. Nawiasem mowiac pisze z Wayfarer 3.1 i swietnie jest ale na OWB moge filmiki przewijac.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem