Wątek zamknięty
[#301] Re: Panie moderator...

@Krashan, post #299

UWAGA! Przed użyciem należy zmienić przykładowe nicki na liście ignorowanych (w pierwszej linijce po nagłówku skryptu), na swoich ignorowanych.


Za późno. Skrypt pobrałem, testowo uruchomiłem i tyle mnie widzieli
1
[#302] Re: Panie moderator...

@recedent, post #301

Jak masz być moderatorem, musisz być twardy. Ten filmik
wszystko wyjaśnia szeroki uśmiech:


Ostatnia aktualizacja: 21.08.2021 22:39:40 przez mmarcin2741
[#303] Re: Panie moderator...

@recedent, post #301

Skrypt pobrałem, testowo uruchomiłem i tyle mnie widzieli
Tak! Można tym skryptem samemu się zignorować, czyż to nie piękne i ponadczasowe?
2
[#304] Re: Panie moderator...

@Krashan, post #303

hehehe heh
[#305] Re: Panie moderator...

@Krashan, post #299

A czy do opery też jest coś takiego?
Czy PW też ukrywa?
[#306] Re: Panie moderator...

@ZbyniuR, post #305

@ZbyniuR do Opery masz TamperMonkey, ale czy to działa tak copy-paste, to już nie wiem, bo mój skrypt o analogicznej funkcjonalności, od paru dni figurujący na liście to-do nowego Antywk*rwiacza, podobno działać nie chciał, mimo że "u mnie działa" (czyt. na firefoxie z GreaseMonkey). No ale to się wyteguje.

@Krashan
no i to to ja rozumię! Ave Krashan wybawiciel, amigowego świata odkupiciel (nawet mimo że mnie ignoruje ). piwo Moderacja od samego początku, pod pozorem dbałości o wygodę użytkowników, ma na celu podsycanie hejtu i piętnowanie "trolli" - począwszy od publicznego określania ich trollami (wedle własnego widzimisię), poprzez przyklejanie łatek "Ignorowany przez tylu i tylu - nie żeby coś, bo my to jesteśmy stuprocentowo bezstronni, ale jakbyś chciał komuś sypnąć piaseczkiem, to najlepiej w tego tutaj", a na limicie postów skończywszy. Dlaczego to wszystko są idiotyczne rozwiązania - to już zdążyli uwypuklić pozostali rozmówcy, mimo że niektórzy, których celem jest hejt, starają się je usprawiedliwiać poprzez wynajdywanie urojonych zalet (i pośrednio wejść w ... moderacji, żeby ich przygłaskała i pochwaliła "dooobry Karol, masz krakersa").

ale żeby nie było, że jestem nieobiektywny jak moderacja - stosowanie własnego skryptu ma też pewne minusy, bo przypisany jest do przeglądarki i już np. na kompie w pracy go nie ma. Optymistycznie można jednak założyć, że nie każdy na służbowych kompach przegląda sobie na ppa.pl.

P.S. dodatkowo dodam, że sama definicja ignorowania, która brzmi: ignorować - 1. celowo czegoś nie zauważać bądź nie zwracać na coś uwagi; została przez moderację nie bez kozery wypaczona i obejmuje hejt i odbieranie głosu innym, już nawet pominąwszy tą 24-godzinną blokadę.

adijos, Amigos muczaczos!

P.P.S. jakby ktoś nadal nie wiedział, o co chodzi z tym "my rozróżniamy, kto jest trollem" - bo moderacja lubuje się w takich tłumaczeniach "my wiemy, o co chodzi, ale nie powiemy i regulaminu nie zaktualizujemy - domyślajcie się" - to wyjaśniam: moderacja ułożyła sobie listę trolli i tylko wobec tych trolli ma zastosowanie piętno ignora oraz limit 24. Jak kogoś nie ma na liście trolli, to może spać spokojnie. .

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2021 06:00:08 przez snajper
1
[#307] Re: Panie moderator...

@snajper, post #306

Po tej wypowiedzi wątek zostaje zamknięty.

Jako podsumowanie całości - administracja przedyskutuje wewnętrznie kwestię zniesienia drobnego "wyciszenia", z powodu którego są "podobno skrzywdzone" 3 osoby.

Wypowiedź użytkownika snajper zostanie również przedyskutowana w ramach nałożenia blokady w uczestnictwie na portalu.

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2021 06:15:24 przez mailman
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem