Wątek zamknięty
[#91] Re: Panie moderator...

@HOŁDYS, post #78

Nie napisałem, że funkcja jest zła, tylko, że ludzie nie korzystają z niej zgodnie z przeznaczeniem, którym było pierwotnie filtrowanie śmieciowych użytkowników.

Najstarsze pierniki na PPA nie mają numeracji, to nie jest bug. Założyłeś konto zanim ją wprowadzono. Noś to jak medal, bo jest was niewielu ;)
[#92] Re: Panie moderator...

@adam_mierzwa, post #91

Jest to nie prawda jeszcze kilka lat temu byly te dane w jakiejs tabeli (zwykly TimeStamp przy tworzeniu rekordu) podczas kolejnej migracji dane zniknely....

Ps.za co drozd dostal 3 lata ?
[#93] Re: Panie moderator...

@HOŁDYS, post #92

Tak mi wytłumaczono to kiedyś; ja mam datę, jestem z 2009 r.. Podobne dziwadełko jest na morphos.pl, gdzie pierwsi użytkownicy nie są w bazie mejlowej (i dzisiaj mają problem w zalogowaniu się po latach.

Droździk prowokował bana, chciał go dostać. Chyba na Gadaczu to się odbyło, wielokrotnie podchodził ambitnie do tematu (nie zawsze trzeźwy).
[#94] Re: Panie moderator...

@adam_mierzwa, post #91

Mogę być dumny... Konto na PPA mam chyba od 2005 roku ! Nikt mi tego nie udowodni.
[#95] Re: Panie moderator...

@mailman, post #66

"Znalazł się prosty sposób na delikatne wyciszenie 9 osób. Oczywiście warto zastanowić się nad poprawieniem rozwiązania, ale nie zapominajmy o jednym - problem dotyczy 9 osób z czego czynnych są 3. Pozostałe osoby naprawdę nie mają się czego obawiać"


Panie Moderator !

Jaki piekny bylby ten swiat, gdyby te pare obecnych robakow z PPA (Selury,Snajpery,Drozdy...itd.. bo wczesniej bylo paru innych, ktorzy juz wymeldowali sie z miejsca pobytu )
normalnie przykryc duzym kamieniem i zakopac albo po prostu psiknac RAIDem... i Voilà wszystkie problemy PPA znikna, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki czarodziej
Niestety ale tak dobrze to nigdzie nie ma, ten obraz sielanki to tylko "zludzenie optyczne" prawie kazdego forum, albowiem zawsze Moderacja siedzi w innym miejscu niz Uzytkownicy a kazdy wie ze, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Jak widac juz nie tylko "karaluchy" ale i tez inni, obawiaja sie nowych, genialnych zmian w regulaminie PPA prowadzacych do kolejnej Cenzury i Dyskryminacji osob niespokrewnionych z Moderacja i jednoczesnym promowaniu "krewniakow". A to co wlasnie spotkalo mnie i kilku innych, to zwykla czystka rasowa - oddzielanie karaluchow od reszty robaczkow swietojanskich. ok, racja ok, racja
A my karaluchy, tez chcemy oddychac




Jasne... przyznaje sie do sporego trolowania na PPA (za co przeciez zbieralem ciezko zapracowane bany) ale tez z drugiej strony propaganda PPA, ze cala ektoplazma, ktora zbiera sie pod PPA, jest wynikiem trolowania Selura, Snajpera i Świniaka, to czysta bujda na resorach !!!


Nascie lat ciezkich wojen Morphosowo - AOS'owych zrobilo swoje. Tak sie akurat sklada, ze ani ja ani np. sniper nie nalezymy do armii Niebieskich sabotazystow czy Czerwonych Kmerow lecz do Teczowych konserwatystow ( tfuuuu.... jak to w dzisiejszych czasach fatalnie brzmi ).


p.s.
Az jestem w szoku, ze tyle osob popiera moje zale.
Dzieki wam uzytkownicy ok, racja
Sam juz zaczalem wierzyc w przeslanie moderacji, ze jedynie selur tutaj, to persona non grata
10
[#96] Re: Panie moderator...

@Daclaw, post #85

To, że uważasz mnie za "potłuczonego" to jest tylko Twoja subiektywna opinia, a próbujesz robić z tego opinię powszechną. Gratuluję pewności siebie.

Czy nie uważasz, że publiczne obrażanie to już przesada? Akceptuję ludzi, którzy tego się dopuszczają. Szkoda, że nic do nich nie dociera, a zarzuty są niesłuszne.

@Snajper

Nie chcę zwracać uwagi na siebie - po prostu chcę wiedzieć, czy rzeczywiście regulaminu nie przestrzegam, jak pisał kolega Aurel. Dla mnie to nonsens.

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2021 04:52:42 przez Hexmage960
1
[#97] Re: Panie moderator...

@ZbyniuR, post #89

a ten cytat jest głupi i nie na temat, a przy tym dłuższy niż większość postów.


Poruszyłeś ważny temat. Widzę, że zgadza się nas w tej sprawie przynajmniej dwóch.
Może ów kolega zechciałby sprawę przemyśleć? Sądzę, że każdy zdążył już nauczyć się na pamięć jego jakże oryginalnego motta...
1
[#98] Re: Panie moderator...

@HOŁDYS, post #78

1.nie mozna cofnac ingora dla usera zbanowanego


Bo to zbanowany, który daną osobę ignoruje, gdy minie mu ban może go u tej osoby cofnąć. Chciałbyś sam sobie ignory cofać, które ktoś nałożył na Ciebie? Litości...

2.nie mozna cofnac ingora dla usera ktory usunol konto


Ignory osób, których konta nie istnieją znikają. Jeżeli jest inaczej, poprosimy o zgłoszenie tego błędu z przykładem na adres redakcji lub przy wykorzystaniu formularza "Zgłoś błąd".
[#99] Re: Panie moderator...

@HOŁDYS, post #78

Data rejestracji:

przeciez jestem tu ze 20 lat na PPA.pl Pamietam poczatki i korespondencjie z SirLEO


O tym już było chyba z 10 razy pisane. Najstarsi użytkownicy nie mają tej daty. Nie pamiętam od którego momentu ona istnieje, ale wszyscy do tego momentu mają datę pustą. Można było wstawić timestamp daty migracji ale wówczas część osób miałaby tę samą. "Tomejto/tomato, potejto/potato".
[#100] Re: Panie moderator...

@ZbyniuR, post #89

Zastanawiam się czy jak ktoś usuwa swoje konto to może je przywrócić?


Nie może.

Bo jeśli nie, to faktycznie zgadzam sie z tymi co uważają że ignory które ktoś taki dał powinny zniknąć.


Ale one znikają. Nakręcacie wzajemną spiralę, o której dyskutujecie dywagując zamiast pytać u źródła lub zgłosić błąd. Kiedyś tak było, ale błąd został poprawiony.
[#101] Re: Panie moderator...

@HOŁDYS, post #92

Ps.za co drozd dostal 3 lata ?


Nie 3 lata a 5 lat. Za nieprzestrzeganie regulaminu.
[#102] Re: Panie moderator...

@selur, post #95

Jasne... przyznaje sie do sporego trolowania na PPA (za co przeciez zbieralem ciezko zapracowane bany) ale tez z drugiej strony propaganda PPA, ze cala ektoplazma, ktora zbiera sie pod PPA, jest wynikiem trolowania Selura, Snajpera i Świniaka, to czysta bujda na resorach !!!


Jak napisałem - nie trzy osoby a 9 osób. Trzy tylko zostały. Pozostałe po banie lub zauważeniu, że nie mogą pisać usunęły konta.

I niestety to, co napisałeś jest przykre, ale prawdziwe. Przez ostatnie pół roku nie było prawie żadnego trollowania, banów. Aż do dwóch dni temu, gdy zamieszałeś w kotle że zostałeś pozbawiony łyżki którą siałeś zamęt i rada starszych, którzy Cię i tak olewali stanęła w Twojej obronie.

Lekko sarkastycznie, ale taka jest prawda. Ale na szczęście system działa z korzyścią dla wszystkich.

Cały czas powtarzam - nikt na tym nie cierpi i nie ucierpi poza trollami, z którymi już po prostu moderacja nie ma siły ani czasu walczyć. Możemy walić bany coraz dłuższe. Efekt będzie taki, że troll po prostu już nigdy się nie odezwie - nawet jeżeli ktoś uważa że rady tej osoby, gdy nie trollowała były cenne. Teraz jest przynajmniej na to szansa a i koledzy kolegów mogą zabiegać o usunięcie ignorów dopóki nie wymyśli się dobrego sposobu ich równoważenia i nie zostanie wydewelopowany.

Ale jeżeli nie, to funkcjonalność usuniemy i przy pierwszej okazji wlepimy bana zgodnie z regulaminem w przyroście wykładniczym w stosunku do ostatniego.
[#103] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#104] Re: Panie moderator...

@mailman, post #98

[Bo to zbanowany, który daną osobę ignoruje, gdy minie mu ban może go u tej osoby cofnąć. Chciałbyś sam sobie ignory cofać, które ktoś nałożył na Ciebie? Litości...

Nie chodzi o ignory DLA MNIE.czytaj ze zrozumieniem
Chodzi o zrypany mechanizm zdjecia ignorow ktore dalem komus
Juz wyjasniam

1.Wchodze w liste ignorowanych.
2.klikam w Nick ktory chce ODignorowac

Nie ma takiego użytkownika
Lub
Uzytkownik zbanowany

Chyba ze robi sie to inaczej a nizeli wchodzac w profil danej osoby?

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2021 07:42:53 przez HOŁDYS
1
[#105] Re: Panie moderator...

@HOŁDYS, post #104

Czyli ty chcesz ignorowanemu przez siebie cofnąć ignora, a ten jest usunięty lub zbanowany. No to faktycznie jakiś bug na czyszczenie powiązań w drugą stronę, czyli że usuwający konto tylko odłącza się od użytkowników, których ignorował a brakuje odłączenia od tych którzy jego ignorowali. A dla banowanych, to do sprawdzenia.
[#106] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#107] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#108] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#109] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#110] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#111] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#112] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#113] Re: Panie moderator...

@mailman, post #105

Chciałbym dodać do ignore użytkownika Mailman. Dlaczego nie mogę tego zrobić? Nie mam takiej opcji przy Mailmanie.
3
[#114] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#115] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#116] Re: Panie moderator...

@selur, post #95

Nascie lat ciezkich wojen Morphosowo - AOS'owych zrobilo swoje.


Coś w tym musi być, skoro nawet "prominentni" uczestnicy amigowej sceny, goście podcastów Radzika, rozpoznawalni i widoczni także poza ppa i exec - blokują się nawzajem.
[#117] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#118] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#119] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
[#120] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Panie moderator...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem