[#5011] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Rastan - preview

2
[#5012] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #5011

Sami jednostrzałowcy. Wieje nudą.
Przypomniało mi się Golden Axe, ale tu była grywalność!
[#5013] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #5010

ktos z PPA juz zdazyl to ladnie podsumowac - "Disney lawyers are ready!"
[#5014] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amikoksu, post #5012

Sami jednostrzałowcy. Wieje nudą.
Przypomniało mi się Golden Axe, ale tu była grywalność!


Rastan Saga to jedna z najlepszych gier z tamtego okresu, jakie powstały na automaty.

Nie sugeruj się krótkim filmikiem, tylko sam zagraj.

Ja grałem w to z 10 razy więcej ,niż w Golden Axe.
1
[#5015] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Motyl, post #5014

Rzuciłem okiem na rozgrywkę na automacie i takie nudne nie jest. Jest sporo skakania itp. Jeśli tak będzie prezentować się wersja amigowa to zagram.
[#5016] Re: Zapowiedzi nowych gier

@amikoksu, post #5015

Non ja sobie daruję. Był kiedyś Leander i ileś innych gier co się szło w prawo i waliło mieczem, albo toporem.
[#5017] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Tony - demo level.
7
[#5018] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #5017

waaa co za szybka reakcja, dziekuje
[#5019] Re: Zapowiedzi nowych gier

@RDudek, post #5018

1 bitplane, ale przez to fajny klimat. W jakim języku jest ta gra napisana? No i trzeba Tony'ego wyposażyć w jakąś spluwę. Jako pojawiających się przeciwników proponuję parszywych Niemc... znaczy ten, nazistów ;)
2
[#5020] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mastaszek, post #5019

ta gra to obiednica dla mojego 10 letniego syna, ze wydam gre w pudelku ... za tym idzie to ze gra nie ma przmocy i jest jak komiks on tak chcial... wiec jest 1bit i nie ma przemocy nie ma strzelania ... :D uszanujmy wole Tomka a i sam Tomus zasugerowal ze gra ma sie nazywac Tony Halik... ale ze prawo.. to jest samo TONY :D co do wers. na Amige to Pawel pisal to w blitzbasicu i powiem ze dobra robote zrobil, napisal kod w miesiac...
4
[#5021] Re: Zapowiedzi nowych gier
Było?
https://www.indieretronews.com/2023/05/tapper-arcade-beer-drinking-classic-on_26.html
Jeśli nie to idziemy na piwo!

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2023 20:40:10 przez perinoid
[#5022] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #5017

Fajne to. Taki Montezuma w dwóch kolorach.
1
[#5023] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #5022

muzyka wymiata !
2
[#5024] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #5023

Tony bardzo mi się podoba i przeżyję ten brak kolorów szeroki uśmiech
1
[#5025] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Merlin_PL, post #5024

Ma swój urok.
[#5026] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Merlin_PL, post #5024

Na Aminecie już demo jest do pobrania, ale wysłałem aktualizację, bo w demku 2 błędy były.

1. Błąd to właśnie reset punktów po game over o czym zapomniałem wcześniej
2. Po aktualizacji mapy nie zaktualizowałem jednego miejsca do kolizji i tam się traciło życie co było widać na filmiku z Amiparty.

Myślę że dzień/dwa i będzie zaktualizowany.
[#5027] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

The Oregon Trail - przygodówka tekstowa.
[#5028] Re: Nowe gry

@Don_Adan, post #4664

Ta gra w setkach kolorow na Amige ma sie nazywac Hamulet. A cover disk z gra jest tutaj:

link
[#5029] Re: Nowe gry

@Don_Adan, post #5028

Hamulet - demo, gameplay:
5
[#5030] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #5029

Niby omiata mieczem ta postać tylko nie wiadomo po co jak na razie? Reszta prezentuje się jak najbardziej pozytywnie. Na tym wczesnym etapie gry (demo) mogę dać ocenę 6/10.
[#5031] Re: Nowe gry

@zzielinski, post #5029

Kurcze, dla mnie gra wygląda świetnie OKOKOKOK
i to jest ta gierca w HAM z tego co kojarzę pomysł

Może i z tym mieczem to jeszcze nie jest do końca przemyślane koncepcyjnie, ale np przesuwanie przedmiotów jest zrobione bardzo sympatycznie ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2023 08:54:52 przez BULI
[#5032] Re: Nowe gry

@BULI, post #5031

i to jest ta gierca w HAM z tego co kojarzę

Pewnie dlatego Hamulet:)
1
[#5033] Re: Nowe gry

@kar78787878, post #5032

Moje uwagi do Hanmulet- a

Ładne grafiki w intrze. Potem gra całkowicie oderwana graficznie od intra. Dużo kolorów, ale po co nie wiem bo nastroju to nie buduje. Chyba, że ma być dużo kolorów, bo wiadomo wtedy gra na Amigę z dużą ilością kolorów to będzie hit. Mógł autor też jakąś paralaksę dodać , albo dwie, nie pomogło by grze , ale też by nie zaszkodziło
Spodziewałem się po introwych grafikach czegoś z bardziej wysmakowana grafiką nawiązującą do intra i samej opowieści, tymczasem mam kolorowe kubistyczne klocki . Postać mała a krąg wokół niej to jak rozumiem machanie mieczem zastępuje

- Jak za darmo i na ECS to biorę, za kasę już nie.

Dlatego mi się Tony tak bardzo podoba , bo od początku graficznie muzycznie i w kwestii pomysłu na rozgrywkę tworzy to jakąś spójną całość
[#5034] Re: Nowe gry

@Merlin_PL, post #5033

Ja chętnie zapłacę jeśli będzie w co grać.

Co do zarzutu, że intro stylistycznie oderwane od tego jak wygląda gra w środku to zarzut do co najmniej 40% gier, które znam SNES/SMD/AMIGA etc.

Grafika w grze i animacja mnie się podobają, chociaż wielkim fanem Zeldy z SNESa nie jestem- ale o tym nie ma co dyskutować - kwestia gustu.
1
[#5035] Re: Nowe gry

@Merlin_PL, post #5033

"Mógł autor też jakąś paralaksę dodać"

W HAMie to chyba nie jest takie proste.
[#5036] Re: Nowe gry

@mastaszek, post #5035

Do tego ja tam nie widzę miejsca na paralaksę, to nie jest gra z widokiem z boku.

Gra przypomina mi trochę Necrodancer :)

https://youtu.be/8zexaCJvg3A
[#5037] Re: Nowe gry

@karolb, post #5036

Ni zrozumieliście ironii . Wiem , że ona tu nie pasuje.
[#5038] Re: Nowe gry

@Merlin_PL, post #5037

Ni zrozumieliście ironii . Wiem , że ona tu nie pasuje.


Tak samo jak spacje przed znakami interpunkcyjnymi
2
[#5039] Re: Nowe gry

@karolb, post #5038

Miło widzieć że prace nad tym projektem idą do przodu, widziałem pierwszą wersję na EAB i widzę że są postępy. Zobaczymy co będzie dalej :) to jak ma wyglądać atak trzeba jeszcze przemyśleć, czy postać ma mieczem kręcić po wszystkich polach dookoła siebie, czy atakować w wybranym kierunku. Stylem przypomina trochę Worthy z przed paru lat.
1
[#5040] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #5017

Fajny klimat, trochę Ricka Dangerousa, trochę Montezuma's Revenge. Mam nadzieję, że gra wyjdzie w pudełku, na pewno kupię szeroki uśmiech
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem