[#4921] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #4920

To jest oczywiste . Silnik na którym to działa będzie można zobaczyć intrze do Jump!Cytuj zaznac


w jaką ilosc pamięci być celował? (np. zróżnicowane skałki jako animacja wyglądałyby ładniej w wiekszej ilosci klatek)
[#4922] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Azakiel, post #4921

Trudno teraz to określić, pewnie z 1-2MB fastu.
[#4923] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mastaszek, post #4904

To nie jest zapłata za pracę, tylko napiwek. Jakby trzeba było faktycznie zapłacić za pracę, to cena x10.


Kefir kupił sobie X6 za Jumpa, no i teraz trzeba kupić Audi Q7 dla żony :)
3
[#4924] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Trwają prace nad portem gry Breakthru. Poniżej preview.

1
[#4925] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #4794

Nowe nagranie z Super Metal Hero

2
[#4926] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #4924

Takich gier powstało setki z samolocikiem a tu dali dżipa. Nie ma różnicy w jeździe czy to do przodu, na boki czy do tyłu. W 86r mogło się podobać. Ogólnie bieda gra.
3
[#4927] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Pojawił się WIP/test gry Karate Champ:
1
[#4928] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #4927

tego juz sie nie da od-zobaczyc
1
[#4929] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #4927

Raczej Karate chała by pasowało
1
[#4930] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #4929

Mija prawie miesiąc od planowanej premiery Reshoot Proxima 3 i dalej nic buuu!
Może ktoś z Was ma jakieś informacje ?
[#4931] Re: Zapowiedzi nowych gier

@szczupi26, post #4930

Wydanie gry Reshoot Proxima 3 jest planowane na koniec 2023 roku: https://www.patreon.com/posts/reshoot-proxima-80278786
[#4932] Re: Zapowiedzi nowych gier

@szczupi26, post #4930

Moze gry pomyliles? Za miesiac ma byc dostepny CyberPunks 2.

link
[#4933] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #4931

Dziękuję, termin 15 marca wziąłem stąd
[#4934] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #4448

Adrian Cummings napisal ile kopii jego gry Wiz sprzedalo sie od 2020 roku. Wszystkich kopii razem to 700 sztuk. To tyle jesli kogos interesuje jak wielki jest obecnie rynek gier Amigowych.

link
3
[#4935] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #4934

łoo 700 egzemplarzy ???
to uwazam za swietny wynik, biorac pod uwage fakt, ze gra rewelacyjna nie byla.
Zatem nie jest tak zle na amigowym poletku jakby sie moglo zdawac ok, racja
[#4936] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #4934

Zapominasz o cyfrowych wydaniach, które są cały czas do kupienia, a ilość sprzedanych egzemplarzy jest od 07/11/20 do 18/01/21. Więc jestem pewien że od lutego 2021 roku też się sporo cyfrowych wydań sprzedało. Więc ta ocena rynku jest tak jakby... zaniżona?
[#4937] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #4935

Sprzedane egzemplarze są od 07/11/20 do 18/01/21. Do dzisiaj spokojnie ten "tysiak" już jest.
[#4938] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #4936

Nie zapominam. Napisalem, ze wszystkich wersji gry razem sprzedano 700, cyfrowych tez. Tak napisal autor i wydawca tej gry, na tyle na ile zrozumialem po angielsku. Dla porownania, inny autor podal ilosc sciagniec swojej gry (chyba na Scorpion Engine), czyli tylko cyfrowa dystrybucja. 1400 sciagniec, gra za darmo do sciagniecia, ale jak ktos chcial mogl cos zaplacic, okolo 10% osob zaplacilo jakas kwote.

Tutaj jest aktualizacja:

link

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2023 14:45:35 przez Don_Adan
1
[#4939] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #4938

Jako tzw swiadomy gracz śledzę te Amigowe nowinki w grach od x czasu dużo wcześniej niż się tu zarejestrowałem , ale mam wrażenie że to jest chyba droga donikad. To jest dla mnie cały czas to samo w różnych wariacjach , a jak chce pograć na Amidze to i tak kończy się odpaleniem Chaos Engine , Alien Breed, Prince of Persia , czy RuffandTrumble .
W symulatory ,strategie na Amigę przestałem grać w 1995 roku i dobrze mi z tym . Na Dooma nie czekam bo mam go na Xboxie , a z platformówek Dead Cells .
Wiem że się tym tekstem niektórym narażę, ale tak to u mnie wyglada.Ale trzymam kciuki za każdy projekt i chyle głowę na wysiłkiem twórców.
3
[#4940] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #4938

Czyli klasyk ma te same rzędy wielkości rynku oprogramowania co systemy NG.
[#4941] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#4942] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#4943] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#4944] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michal_zukowski, post #4940

To byly wyniki dla w miare przyzwoitych gier OCS/ECS, bodaj Wonderboy (Scorpion Engine) i Wiz (programista, ktory tworzyl na Amige juz w latach 90-tych). Wiec mozna sobie jakies wnioski wyciagnac. To nie byly gry typu Amigowe hity. Taka gra byl Turrican 2 AGA. I to byloby ciekawe, ile osob te gre sciagnelo, bo byla za darmo (trzeba sie bylo nakombinowac, zeby autora wesprzec). To by dalo pelniejszy obraz rynku gier na Amige. Hit na Amige za darmo, ile osob sciagnelo ? Tylko, ze tutaj jest duzo mniejsza baza uzytkownikow, bo tylko AGA, czyli A1200, A4000, WinUAE i A500 Mini plus Vampire 4, moze jakies rozbudowane CD32 jeszcze. Ale to bylby taki w zasadzie max, ile gier da sie aktualnie sprzedac na Amige (AGA). Moze Jump bylby w stanie przebic wynik Turrican 2 AGA. A na OCS/ECS to Dread. Ale widac, ze niska cena gry nie zwiekszy ilosci sprzedanych kopii na tyle, zeby to sie oplacalo autorom gier.
1
[#4945] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#4946] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #4678

Dwa nowe filmy zapowiadające grę Temptations.

Poziom 3



Poziom 5





Ostatnia aktualizacja: 16.04.2023 10:34:15 przez mailman
[#4947] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #4946

z kilometra czuje Backbona czy cus w ten desen
[#4948] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

[#4949] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #4946

Dwa nowe filmy zapowiadające grę Temptations.


Bardzo fajne. NES by się nie powstydził. A nie, czekaj... przecież to CD32
1
[#4950] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #4948

Nie wygląda to na grę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem