kategoria: Sklepy
[#31] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@BULI, post #30

Pewnie Amiga w nazwie przeszkadzała Cloanto czy komuś kto tam sobie aktualnie wyszarpał prawo do marki...

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 10:12:47 przez vojo
[#32] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@vojo, post #31

Na plus zmiany nazwy i hostingu, to w końcu zaczęły przychodzić maile przy resetowaniu hasła do konta ;)
[#33] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@vojo, post #32

No i oby na dobre ta zmiana wszystkim wyszła OK
[#34] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@BULI, post #33

Choć nadal nie wiemy od źródła dlaczego Amiga out Jedynie ogólna informacja z maila:

AMIGA.net.pl zmienia się w Bitronic.pl
Nasza strona przechodzi wiele zmian, wśród których najważniejsze to zmiana adresu oraz logo. Poza tym w Nowym Roku porządkujemy i rozbudowujemy plany wydawnicze oraz sposób dystrybucji produktów tak, aby trafiały do Was szybciej. Chcemy, aby nasza strona działała lepiej i wyglądała bardziej nowocześnie. Chcemy także pisać na tematy, które do tej pory były nieobecne lub tylko krótko sygnalizowane
[#35] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Jacques, post #29

No to już nie ma A2 / amiga.net.pl
Jest Bitronic

Martwi mnie, że pomimo wielu prób kontaktu z naszej strony z A2 min gra PONG4K nadal widnieje w ofercie sklepu. Wycofaliśmy wszystkie gry z tego sklepu. Fizyczne i cyfrowe, nie powinny widnieć na tej stronie.

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 10:19:32 przez Koyot1222
[#36] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Koyot1222, post #35

Gra już jest wycofana, więc to trochę nieaktualna informacja. Po prostu zmiany są robione w tym tygodniu sukcesywnie.
[#37] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Jacques, post #29

Trochę szkoda utraty amigowości w nazwie i domenie, ale powodzenia na nowej drodze

Dzięki O tej zmianie powiem więcej w nowym odcinku podcastu, już niedługo.
[#38] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@vojo, post #32

zaczęły przychodzić maile przy resetowaniu hasła do konta

Cieszę się Na poprzednim hostingu były spore problemy z obsługą maili, teraz powinno być lepiej.
[#39] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #36

Gra już jest wycofana,

Ciężko mówić o "nieaktualnych informacjach" skoro po dziś dzień na grę w ofercie można było kliknąć i kupić.
Po prostu zmiany są robione w tym tygodniu sukcesywnie.

Bardzo się cieszę z sukcesów. Proszę o dopilnowanie i zamknięcie "ciągnących" się tematów.
[#40] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Koyot1222, post #39

Aktualizacja informacji do końca tygodnia

Taka informacja jest u nas na stronie, więc to chyba wszystko tłumaczy.

Dla informacji wszystkich - już dzisiaj wieczorem wszystkie zmiany będą zakończone i będziemy rozsyłać nowe wiadomości mailowo.


Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 11:31:04 przez A2
[#41] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #40

A zaległe zamówienia sprzed kilkunastu miesięcy też będą wysyłane?
[#42] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@PrzemasIII, post #41

Jeżeli produkt jest dostępny to jasne, proszę o podanie numeru zamówienia - sprawdzę sytuację.

Dodam, że jesteśmy już w trakcie wysyłania nowych wiadomości w zgłoszeniach, więc w ciągu 2-3 godzin wszyscy powinni mieć nowe linki w mailach.

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 16:06:44 przez A2
[#43] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@vojo, post #31

Ave Amiga!
[#44] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #42

Próbowałem złożyć zamówienie, ale w ostatnim kroku, po podaniu danych do wysyłki tylko biała strona z pustą odpowiedzią :(
A już chciałem uwolnić z kilku pozycji wyprzedażowych.
[#45] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@kamilus, post #44

To musiało być teraz, może jakaś aktualizacja strony, własnie oglądałem i trwało to może z minutę.
[#46] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #42

A Morphos t.3 jest?
[#47] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #42

Jak będą organizowane dodruki? Wpłacam pieniądze i czekam? Lista kolejkowa?
[#48] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@forge, post #47

[#49] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #40

Nie przejęli wam kanału na YT?

[#50] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@A2, post #37

Właśnie pojawił się nowy odcinek podcastu Więcej Węgla 12.

https://bitronic.pl/ebk-dp/wwp/WiecejWegla12.mp3

Zmiana nazwy nastąpiła ze względu na to, że produkty firmy A2 są przeznaczone nie tylko dla komputerów Amiga.
[#51] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Hexmage960, post #50

Hej, Adam Zalepa uruchomił własny blog!

Nazywa się Retro Guide i jest dostępny tutaj:

https://www.retroguide.pl/
[#52] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Hexmage960, post #51

"Na koniec ważna uwaga. Moja strona jest niezależna od Bitronic.pl, przy której tworzeniu brałem udział od wielu lat. Będzie ona funkcjonować tak jak dotychczas, czyli pozostanie dystrybutorem moich wydawnictw, lecz nie będę się już zajmował sprawami związanymi z prowadzeniem tej działalności (poza oczywiście dostarczaniem treści do wydania). Dodam, że mój udział od dłuższego czasu systematycznie malał, a dzięki tym zmianom będę miał więcej czasu na planowanie i pisanie nowych rzeczy. Aktualnie moim celem jest rozbudowa Retro Guide tak, aby miejsce to stało się ważne dla fanów komputerów retro."

To mi wygląda raczej na zmniejszenie zaangażowania.
[#53] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@adam_mierzwa, post #52

Z tego co zacytowałeś rozumiem, że dzięki tym zmianom Adam Zalepa będzie mieć więcej czasu na planowanie i pisanie nowych rzeczy.

Udział Pana Zalepy w prowadzeniu wydawnictwa Bitronic.pl będzie malał, ale praca jako redaktora będzie rosła.

Bitronic.pl pozostanie wydawcą jego książek i artykułów.

Myślę, że to dobra tendencja.

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2021 00:51:54 przez Hexmage960
[#54] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Hexmage960, post #53

Hmm, coś się dzieje z A2/bitronic.pl? Chciałem dzisiaj przejrzeć sklep, a tu strona nie działa.. https://bitronic.pl/

Dodatkowo - wszystko pokasowane: konto na youtube, twitter, fb, blog retroguide...
https://www.youtube.com/channel/UCyLziPi1wl51Eb6wkftg1eg/featured
https://twitter.com/retroguide_pl
https://www.retroguide.pl/

Wygląda na jakąś zorganizowaną ewakuację, a szkoda by było, gdyż sporo fajnych rzeczy ze strony A2 się pojawiło w międzyczasie...
[#55] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Splavinho, post #54

Mysle, ze era amigowych czasopims niskonakladowych dobiegla konca a glownym zrodlem zarobku A2 byly wlasnie czasopisma i ksiazki.
Ksiazki tez chyba tez nie byly chodliwe wiec pewnie interes zostal zwiniety ... zreszta ile razy w mozna czytac to samo
1
[#56] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@selur, post #55

Pewnie masz rację, wszystko już przeczytane po wielokroć, ile kolejnych edycji i reedycji można czytać ;) W sumie sam kupiłem tam niemal wszystko co wychodziło przez ostatnie lata, ale ostatnio też już rzadziej.

Z drugiej strony - jeszcze chyba w piątek szedł mailing z promocjami na halloween, byłem ciekawy czy już trzeci tom o Morphosie się pojawił, a tu taka niespodzianka...
[#57] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@Splavinho, post #56

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...
[#58] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@selur, post #55

weź mnie nie strasz, ja tu z niecierpliwością czekam na wydanie kolejnego numeru Amiga NG i wreszcie zdobycie należnego fejma i wpisanie sobie zasług do CV.
jak nie lubicie czytać w kółko o tym samym, to proponuję recenzje pióra michalmarek77. W najnowszej z dzisiaj mówi o tym mianowicie, jakim kupsztalem jest SotB2.

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2021 23:28:49 przez snajper
[#59] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@snajper, post #58

Słabo, miałem jeszcze kilka numerów Amigazynu opłaconych w prenumeracie.
Ale to od dłuższego czasu się zapowiadało, przestały wychodzić kolejne numery pism, coraz słabsze opinie (zasłużone, poziom serii książek o programowaniu był żenujący), smród przy rozliczeniach z autorami gier...
Mimo wszystko szkoda, na początku wyglądało to super, był entuzjazm zarówno i Adama jak i u klientów.
2
[#60] Re: Kącik uwielbienia A2 :-)

@vojo, post #59

No dziwne, że wydawnictwo A2 wycofało się z mediów, a strona nie wiadomo na ile zawieszona.

Na szczęście strona retroguide.pl jest z tego co widać - w przebudowie - więc powinna wrócić.

Adam Zalepa wydał w przeciągu ostatnich kilku lat kilkadziesiąt wspaniałych książek oraz szereg numerów czasopism m.in. Amigazyn, RetroKomp.

Sam mam dobre doświadczenia we współpracy z nim. Dostawałem nawet listowne podziękowanie za współpracę + prezent. Pisałem artykuły do kilku numerów Amigazynu.

Książki o programowaniu są przeznaczone dla zupełnie początkujących.

Z wydawnictw Pana Zalepy mam m.in. serię Amiga OS 3.1 (3 tomy), serię książek o programowaniu (AMOS, Asembler, Blitz Basic, Amiga E), wszystkie numery Amigazynu, trochę RetroKompów, wydania gier Solid Gold, Worthy i więcej.

Co do wydań gier, to nie wiem o co się rozchodzi, ale mam nadzieję, że konflikt zostanie zażegnany, a niesnaski wyjaśnione. Nie ma sensu kłócić się w taki sposób na naszym skromnym poletku.

Miałem dobry kontakt z Panem Zalepą. Może uda mi się z nim skontaktować i zapytać o to co zaszło.

P.S. Pan Zalepa wspominał całkiem niedawno, że jego rola w bitronic.pl będzie maleć i że będzie rozwijać swoją stronę retroguide.pl.

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2021 03:37:13 przez Hexmage960
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem