Komentowana treść: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera
[#211] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@smith, post #210

No cóż.. wyjątek który potwierdza regułę...
[#212] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@amigafan, post #194

Każdy zwolennik AOS4 jest systematycznie niszczony a osobiste wycieczki od drobnych ipertynencji poprzez bardziej obraźliwe typu "zakuty trep", na niecenzuralnych inwektywach kończąc są normą.

Jestem zwolennikiem OS4 i jakoś nie czuję się na PPA "systematycznie niszczony" jak to pięknie raczyłeś ująć. Niemniej w twoim rozumieniu "zwolennik OS4" to raczej zaślepiony fanatyk, którego jedynym zadaniem jest niszczyć "pasożyty" i innych wrogów "jedynej, prawdziwej amigi". A do takich osób raczej zaliczać się nie mam zamiaru.


Ostatnia edycja: 25.04.07 18:17:54
[#213] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@MaaG^dA, post #211

mylisz sie tych wyjatkow jest wiecej :D
[#214] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@moderator, post #166

Łożesz jasny gwint. Panie Moderatorze. Gratulacje!
[#215] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@reactor, post #188

Oj, cos tutaj nam krecisz drogi Reactorze. Moje PPA jest w kolorze zielonym i nie widzialem zadnej niebieskiej karteczki.
Precz z czerwonymi i niebieskimi. Niech zyja nowi, zieloni Amigowcy :P
[#216] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Hellena, post #213

e no, co wy... przecież my MOSowcy pożeramy zwolenników OS4 na śniadanie ;)
a fascynatom amigowym przypominam o zbliżającej się Amimajówce (12 maja w Krakowie) na pewno będą Pegasosy (jedynki i dwójki), na pewno będą Efiki (być może odbędzie się pokaz Morphosa na Efice - ale to nie zależy od organizatorów, więc piszę "być może"). powinna być też dla zainteresowanych AmigaOne z OS4 (też nie zależy to 100% od nas, ale myślę że będzie... oczywiście do oglądania, nie do nabycia). zapraszam :)
P.S. w czasie amimajówki mamy morphosowy post, więc na pewno nikogo nie pożremy ok, racja


Ostatnia edycja: 25.04.07 19:14:54
[#217] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Ziolo, post #212

Wiesz.. bo dla niektórych "fan" i "fanatyk" znaczą to samo. Stąd te "problemy" z co niektórymi personami. Zresztą osoby bywające na #ppa wiedzą o tym doskonale.
[#218] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@wali7, post #216

w casie amimajówki mamy post, więc na pewno nikogo nie pożremy ok, racja

Z tym pożeraniem to może nie do końca... pożerane (zgodnie z wielowiekową tradycją) są w Krakowie.. dragony.
Zapraszamy więc do odwiedzin i degustacji.
[#219] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@wali7, post #216

aaaaaaaaaaa ja sie szykowalem na ta imprezke (juz kiedys na jednej nawet bylem :P ) ale okazalo sie ze wypadlo mi wesele co za pech , ale moze uda mi sie wpasc chociaz na dwie godzinki ;) juz nawet zaczalem bazgrac na konkurs ;)

Sorry za offtopa
[#220] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Ziolo, post #212

Ja tez chcialbym uzywac AOS4. Ale oczywiscie nie chce miec nic wspolnego z ANIC ani zakonem z portalu X.

Amiga to Amiga. Ale Amiga NIC, to wielkie NIC. I koniec ;)
[#221] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Hellena, post #219

/mode_on off_topic
Zapraszam i tu.. (obecność) i tu.. (bazgranie)
/mode_off off_topic
OK
[#222] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@MaaG^dA, post #221

Zazdroszcze ci takiej karteczki.
Fajne ma kolory. Ja bym prosil o zielono-rozowa. niewinny hide2
[#223] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@kwolf, post #222

ale ludzi sie tutaj wypowiedzialo,z tego wnioskuje jak amiga nic wypusci ami to conajmniej z 200 sztuk sprzeda ;)
[#224] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@SzaryWilk, post #223

Jakoś nie dostrzegam związku... 200 komentów nie oznacza iż tyle osób się wypowiedziało. A poza tym - jakoś nie dostrzegam deklaracji zakupowych.. (poza Smithem...)
[#225] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@MaaG^dA, post #224

No jak to! A jaaa?!!!!
[#226] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Fei, post #209

Pytanie: Ja bym bardzo chciał poznać wady komputera AmigaONE oraz MikroAmigaONE

Odpowiedź: jedyną wadą jest cena, ale to sam zobaczysz przy kupnie, reszta to upierdliwosci, jeszcze można doliczyc nienajlepsze wsparcie przez linuxa


widze ze kolega wyciał sobie wygodnie jedno zdanie pomijając to co bylo powiedziane wczesniej i pozniej...
[#227] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@MinisterQ, post #225

Ile wagonów? ;)
[#228] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@MaaG^dA, post #224

znowu pomylka :) wiecej niz 1 , a nawet wiecej niz 2 !
[#229] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@alpine, post #227

standardowe 30, przypinane do ET 22. Nie stać mnie na 40, i obsługę ET 40 ;)
[#230] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera
Czy ktoś może m nie uświadomic co teraz się dzieje z Amigą?
Fajnie gdyby było coś nowego - dalej mam w domu A4000 i kilka innych, ale przez ostatnich parę lat nie rozumię co się dziej. Był Pegagos a teraz czy będzie coś nowego?
Bo mam taką nadzieję OK
[#231] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@mario1, post #230

pegasos nie byl amiga .byl sprzetem amipodobnym z systemem amipodobnym ,ale sie skonczyly,byla Amiga A1 i rozne jej mutacje oraz AmigaOS4 , ale tez sie skonczylo .....i nima juz nic .sa jakies pseudo protezy i inne poronione pomysly ktore nie doczekaly sie realizacji, w stylu efiki,ammy05,sharki,powrvixxeny czy troche bardziej racjonalnej sammy440...ale nadal jest NIC. ponoc w przyszym tygodniu maja byc szczegoly jakiegos realnego hardware dla os4..pozostaje byc optymista bo nic innego nie pozostalo
[#232] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Grzegorz Kraszewski, post #163

No właśnie brakowało wielu rzeczy. Oczywiście można bardzo długo dyskutować czy jak czegoś brakuje to całość można uznać za działającą czy nie. :D Pamiętam że kiedyś już to pisałem do Ciebie ale powtórzę. Uważam że współczesny OS powinien mieć pewne rzeczy i właśnie chodzi mi o to że MOS 1.0 tych rzeczy nie miał. Może trochę niezrozumiale ale szkoda pisać o tym co było dawno temu. Mam nadzieję że mnie zrozumiałeś :D
Może i wyświechtane ale tak mi się zebrało na marudzenie a przecoeż nie założe z tego powodu nowego wątku. :D
Pozdrawiam
[#233] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@DRACOX, post #231

dzieki
zostaje przy mojej A4000 (jak to się kiedyś ładnie nazywało Amiga Classic) - ale to już chyba niewielu pamięta.
Pecetycznego Maca z Core2 też sobie nie kupie.
A PCtów mam dość - pracuje na tym wszedzie.
Mam nadzieję, że Amiga jeszcze wróci!!! yippee
[#234] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@mario1, post #233

nom wroci,pod postacia uae na platformy x86 i sony

sorki,ale nie moglem sie powstrzymac :)
[#235] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@AmiChris, post #234

windows rulez Śpioch
[#236] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@DRACOX, post #231

inne poronione pomysly ktore nie doczekaly sie realizacji, w stylu efiki,ammy05,sharki,powrvixxeny czy troche bardziej racjonalnej sammy440...

Efika jak najbardziej doczekała się realizacji. W przeciwieństwie do pozostałych wymienionych sprzętów.
[#237] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@fibi, post #226

widze ze kolega wyciał sobie wygodnie jedno zdanie pomijając to co bylo powiedziane wczesniej i pozniej...


Widzę, że kolega wyciął sobie wygodnie linka z mojej wypowiedzi, w którym był cały wątek i każdy może zobaczyć co było powiedziane wcześniej i później.

Ostatnia edycja: 26.04.07 07:21:27
[#238] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@DRACOX, post #231

sa jakies pseudo protezy i inne poronione pomysly ktore nie doczekaly sie realizacji, w stylu efiki,ammy05,sharki,powrvixxeny czy troche bardziej racjonalnej sammy440

Zapomniałeś o jednym, EFIKA, nie jest komputerem desktop, została stworzona do zupełnie innych celów. Tylko my amigofce staramy się z EFIKI na siłę zrobić komputer ;). Pozatym EFIKA już jest i działa, natomiast powervixxeny, amy05 i inne to jak narazie kilka fotek i obietnic że sprzęt może kiedyś będzie. Co lepsze część z eych zapowiedzi jest z firmy która jeszcze nigdy nic nie zrobiła, a teraz amiga NIC i AleCisneKit twierdzą że jednak coś zrobią... cóż, jak to mówią, "pożyjom uwidim" ;)
[#239] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@Olo, post #238

najpierw poczekajmy czy spelnia chociaz pierwsza obietnice , czyli podanie dalszych szczegolow za tydzien ;)
[#240] Re: Amiga Inc. i ACK zawarły porozumienie w sprawie nowego komputera

@TomK, post #232

Z tego co pamietam, to postulowales o ochrone pamieci, przegladarke i inne rzeczy... Coz, jak ci wtedy udowodniono rowniez mylisz system z cala otoczka no i wychodzisz z zalozenia, ze system operacyjny moze byc tylko taki, jak Ty sobie wymysliles.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem