[#331] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...
[#332] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mrcha_67, post #331

Nie wiem na czym ty latasz, ale... się podziel!

Jak już tak latamy w rejonach Saturna czy innej planety ( ) to ja w niektóre gry na PlayStation grałem na emulatorze dla Amigi (!) FPSE. Nawet niektóre wpisy na liście kompatybilności są moje.
1
[#333] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@Solo Kazuki, post #332

Ja tam bez Amigi 500 życ nie mogę. Chyba ślub weżmiemy. Bez niej jakoś świat mi pierdzi i smuci.
Płytę ver. 5 chcę zakupić teraz bo są jakoś. Ja teraz mam ver 8.1, czyli od 500+.

Ale Amiga 1200 też mi się podoba bo można nadal siedzieć przy grach i demach, coś tam tworzyć. Te lepsze gry oglądam, i dobrze żeby były dla A1200.
OK

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 08:20:01 przez mrcha_67
[#334] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...
[#335] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...
[#336] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mrcha_67, post #334

Może i na A1200 ale z kartą 060.
[#337] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@Kefir_Union, post #336

PSX:
Poligony na sekundę: 500,000 oteksturowanych obiektów / 1,5 miliona nieoteksturowanych
[#338] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@Kefir_Union, post #336

Może i na A1200 ale z kartą 060.

Nie sądzę, aby 060 dał radę uciągnąć taką
grę w rozsądnej ilości fps.
Voodoo, Riva TNT2, GeForce 2MX - taki
hardware jest potrzebny.
[#339] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mmarcin2741, post #338

Ridgeracer wersja na ps1 dziala z akceptowalna prędkością na fpse na amidze (oczywiscie z turbo).
1
[#340] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@michal_zukowski, post #339

A co to była za Amiga, chyba z PPC, bo na 060 sobie tego nie wyobrażam. Może Apollo by uciągnęło jakiś emulator, ale chyba rzeźbić w assemblerze emu PSX nikt raczej nie będzie.
[#341] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@san_u, post #340

No oczywiście z PPC (240mhz) i to nawet przed tym jak Amidog dorobił jita więc pewnie teraz wystarczyło by 200mhz.
[#342] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mmarcin2741, post #338

Nowa, wzmocniona płyta, do A1200 o 3dfx2 Voodoo2,
2 chipy 3dfx każdy na jeden pełny chip ram. DoubleBuffering dla CHIP RAM 2 MB x2 "Ognisty rydwan" nie zawodzi
- relacji 2-1 (CPU) Tylko to na moda do nowej płyty, i bryka bez żadnego zgrzytu. Może dałoby się to gdzieś zasygnalizować. Może ma ktoś pomysł komu przekazać szczegóły. Taką płytę bym kupił bo ma już MOC
[#343] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mrcha_67, post #342

Nie ma co liczyć na innych - sam coś takiego skonstruuj.
[#344] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@recedent, post #343

Byłoby mu ciężko to zrobić. Bo ten sprzęt wala się już w recyclingu i na aukcjach.
Łatwiej zrobić nowe turbo z ARM na pokładzie z 4 rdzeniami. Do tego 4 do 8 GB RAM, jakiś interpreter instrukcji 68k w FPGA. I dzisiejszy radeon.
No i gorsza sprawa, dopisanie sterowników i zmuszenie Amiga OSu do współpracy...
Wtedy wszystko w zasięgu ręki.
[#345] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mrcha_67, post #342

Ty tak na serio?
2
[#346] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@Atryda, post #345

Ależ to świetnie pasuje do tego wątku, nierealistyczne oczekiwania vs rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 22:36:50 przez Kefir_Union
2
[#347] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@Kefir_Union, post #346

Przy czym na potrzeby tego wątku podzielił bym rzeczywistość na obiektywną, zwaną inaczej rzeczywistością rzeczywistą, oraz subiektywną, zwaną inaczej rzeczywistością urojoną
3
[#348] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@wali7, post #347

Zapomniałeś o rzeczywistościach zerowej i ujemnej.
[#349] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...
[#350] Re: Wymagania Amigowców a rzeczywistość...

@mmarcin2741, post #349

To nie render tylko VR.
Techniki TV na blue-box. Zasada - genlock -.


Ostatnia aktualizacja: 10.11.2021 13:36:25 przez mrcha_67
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem