[#631] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@WojtekX, post #629

Nie można mieć wątpliwości? Można już tylko chwalić i klepać po plecach? Życie to nie fejsbuk.
[#632] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #630

Nie odbieraj tego personalnie. To był poprostu ostatni post w dyskusji która klikłem by pociągnąć temat. To moje zdanie całkowicie odrębne, nie na odnoszące się w jakikolwiek sposób do reszty komentujących.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2021 12:54:29 przez Stoopi
[#633] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Stoopi, post #632

Spoko, wyjaśnione OK
1
[#634] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@pp, post #631

A co powiesz na to? Chłam w Backbone za 30 euro (ok. 140 zł + wysyłka). Nawet nie leży obok "Jump". Napisz do niego czy zbadał rynek
3
[#635] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@mailman, post #634

No ale jak ten rynek można zbadać? Wszyscy opieramy się na szacunkach wziętych "z powietrza", z odniesienia do innych gier itp. Wersja cyfrowa będzie wyraźnie tańsza, wszyscy powinni być zadowoleni.
1
[#636] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #635

Była kiedyś taka ankieta na PPA...
2
[#637] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@recedent, post #636

Gdybym to widział wcześniej to bym się za grę nie zabierał
1
[#638] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #635

Ale to nie ja wpadłem na pomysł badania rynku szeroki uśmiech
[#639] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #637

Gdybym to widział wcześniej to bym się za grę nie zabierał

Ha, ha -dobre OK
[#640] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@mailman, post #634

Dlaczego ma mi zależeć by autor tamtej produkcji miał maksymalizować zyski? Kefir się napracował, pokazał kunszt, gra zapowiada się miodnie i szkoda by zwróciło mu się mniej, niż jest to możliwe.
[#641] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@pp, post #640

Cenę można później zmienić. Na warunki światowe nie jest jakaś zaporowa. Ja niestety nie kupię, bo nie mam narazie gdzie trzymać boxów. Wersja elektroniczna nie bardzo mnie interesuje, bo akurat nie przepadam za grami tego typu.

Autorzy mogliby zrobić opcję z autografami (chyba, że jest i przeoczyłem), bo mogłoby to skusić potencjalnych kolekcjonerów.

Grafika jak na A1200 z fastem jest naprawdę dobra. Muzyka też na wysokim poziomie. Gameplay płynny na filmikach, ale jak już wspominałem-wyrosłem z takich gier i też nie bardzo mam czas grać. Może kiedyś jak syn podrośnie.

Ogólnie dobra robota.
1
[#642] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #635

Wersję fizyczną na dyskietkach tuliłbym aż miło, niestety, w zaistniałej sytuacji czekam na wersję cyfrową.
[#643] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@pp, post #640

A Ty jesteś tą samą osobą, która kilkanaście postów wcześniej zarzucała Kefirowi, że gra jest za droga, kupią ją "dwie, trzy osoby" i nie zrobił badania rynku czy jakaś mała schizofrenia dała o sobie znak?
[#644] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@mailman, post #643

Bo to łobuz jest szeroki uśmiech
1
[#645] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@mailman, post #643

Chwalenie i jednoczesne uważanie, że jest drogo to schizofrenia? Bardzo ciekawe szeroki uśmiech Narobił się, efekt wygląda imponująco, ale obrał najprostszy, kosztowy model doboru ceny. Wielu producentów obecnie podchodzi do tematu patrząc oczami klienta. Dla mnie to drogo, no chyba, że celowo to wydanie ma być traktowane jako premium? To też jest pewna droga - przygotować limited edition for 31137 0n1y, wersję standard (box bez gadżetów) dla zbieraczy kartonów i elektroniczną.
Mam swoje zasady i mimo, że źle mi się nie powodzi, to nie kupuję gier pudełkowych gdy cena przekracza 100 zł, a wersji elektronicznych powyżej 50. Wiadomo, wiąże się to z tym, że pewne pozycje (99% to PC) nabywam parę lat po premierze albo z drugiej ręki albo nigdy

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2021 08:10:39 przez pp
[#646] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #635

Coś czuję że jak sprzedasz wszystkie preordery, to część z nich pojawi się na allegro w cenie 200%, to może wyprodukuj sobie więcej na zapas, żeby ileś sztuk wystawić też na allegro i zaskoczyć "januszy"

Gameplay prezentuje się wyśmienicie, czekam na wersję cyfrową OK
1
[#647] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #646

Super pomysł.
[#648] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@WojtekX, post #647

A ja mam pytanie czy muzyka w filmiku na stronie projektu to już taka muzyka z gry? Bardzo mi się podoba i świetnie komponuje się z dźwiękami z samej gry, które ją uzupełniają - jak na Atari OK
[#649] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #648

Nie, to muzyka z trailera, nie z gry.
[#650] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #648

Muzykę z gry można odsłuchać na kanale YouTube w filmach nagranych z Amigi 1200. Niestety popsułem jakość i jest trochę przytłumiona.
YouTube
1
[#651] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #650

I tak wpada w ucho

Kefir moze jestem glupi albo nie gralem w orginal ...ale jakie sa zasady kiedy sie “ginie” bo na tym filmiku nie moge zaczaic jak sie “umiera”

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2021 23:55:00 przez HOŁDYS
[#652] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@HOŁDYS, post #651

nie podskoczysz dobrze i wpadasz w dziure

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2021 01:14:39 przez michal_zukowski
[#653] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@michal_zukowski, post #652

Tych. Dziur nie widze na filmie ;(
[#654] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@HOŁDYS, post #653

no to nie tracisz życia, jak też nie dostajesz punktów jak trafiasz w te małokolorowe
[#655] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@HOŁDYS, post #653

Tych. Dziur nie widze na filmie ;(

Jak to dziur nie widać? Ta czarna przestrzeń w której widać gwiazdy.
[#656] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #655

Czy Jump! jest testowany na bardziej kapryśnych konfiguracjach jak np. Apollo 040/060?
[#657] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@kempy, post #656

Na Blizzardzie 060 działa, innych nie testowałem.
[#658] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #657

Ja moge przetestować
na
Blizzard 20
Blizzard 30
Blizzard 60
Warp 1260
apollo 60
ACA 121
TF 1230
TF1260
CyberStorm 060/50
CyberStorm II 060/50
Commodore a3660

Do kiedy trwa preorder ?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2021 09:55:33 przez Dorian3d
2
[#659] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #658

Dobrze by było, mam nadzieję, że zadziała z Warpem.
I generalnie pewnie by nie zaszkodził installer WHDLoad na przyszłość.
[#660] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@HOŁDYS, post #653

Przecież widać już na początku :)


Swoją drogą wygląda technicznie imponująco.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem