[#991] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #990

A to też akurat jest zgodne z najnowszymi trendami game-devu...
4
[#992] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@recedent, post #991

był czas przywyknąć
[#993] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #990

6 miesiecy to nie duzo, niektorzy z 6 lat dowoza ami-towar do klietna...
[#994] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@selur, post #993

tak w porównaniu do obudowy do a 500 to jasne
[#995] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #990

No tak, termin nie powinien być podany. Wtedy nie byłoby problemu. Ja się nie dziwię opóźnieniom. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że choćby nie wiem jak drobiazgowo planować to ZAWSZE wyskoczy coś co opóźni koniec. Tak jest w hobbystycznych jednoosobowych projektach bez złotówki finansowania i tak jest w ogromnych projektach za miliony dolarów w których pracuje kilkaset osób i nad procesami czuwa kilkadziesiąt osób, które zęby zjadły na organizacji projektów. Jakikolwiek termin sobie wymyślimy to i tak go nie dotrzymamy. Dotyczy to też remontów mieszkań, samochodów… szeroki uśmiech Terminów po prostu się nie ogłasza. Chyba, że chce się za wszelką cenę dotrzymać wypuszczając takie Cyberpunki czy pierwsze duże wersje iOS. szeroki uśmiech Ale to nie ma sensu, bo później trzeba odbudowywać reputację miesiącami wypuszczając tony poprawek. Bez sensu…

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2023 14:27:43 przez MDW
1
[#996] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #984

po co czekać, pierwsze recenzje już były, demo było, wszyscy wiedzą czego się spodziewać - wydawać i tyle...
[#997] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #996

Jeszcze więcej osób się dowie o grze.
1
[#998] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@amikoksu, post #997

myślę że świat Amigowy nie jest aż taki duży i wszyscy zainteresowani już o tej grze słyszeli. w necie recenzje były, na jutubie filmiki hulają, było demo, ba nawet reklama przy unijoyu :)
[#999] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #998

Jeśli nawet 100% ludu wie, to warto przypomnieć.
1
[#1000] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@amikoksu, post #999

#1000 wpis :)

Czy będzie dostępna ścieżka dźwiękowa z gry ?
Może jakieś CDAudio do kupienia ?

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2023 15:51:35 przez Amig_OS
1
[#1001] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Amig_OS, post #1000

Czy będzie dostępna ścieżka dźwiękowa z gry ?
Może jakieś CDAudio do kupienia ?

Gdybym pomyślał o tym wcześniej to XTD z pewnością by udostępnił. Niestety z tego co wiem to już niemożliwe, źródła zginęły.
[#1002] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1001

Super ale kiedy box ?
[#1003] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1002

box juz nadchodzi szeroki uśmiech

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BzGWL2usx8I&list=PLSs6zroLl__0xRINGH-Llvn5RYkA0fwRe[/youtube]
[#1004] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@selur, post #1003

1
[#1005] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1002

Super ale kiedy box ?

Miau być ale nie będzie.
1
[#1006] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1001

Niestety z tego co wiem to już niemożliwe, źródła zginęły.


Źródła czego? Plików audio???
2
[#1007] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1002

Nie wiem kiedy, jestem na razie zajęty innymi rzeczami związanymi z grą.
[#1008] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1007

Konkretna odpowiedz szeroki uśmiech , ja jak zaczynam pracę to mam jakiś termin sam dla siebie , bo tak może będzie tydzień a może za 3 lata .
Zapytam inaczej ten Rok ?
[#1009] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1008

to nie jest praca...
[#1010] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@teh_KaiN, post #1009

Może to być praca dorywcza lub hobby , ale jak się rozpoczyna sprzedaż to się podaje jakiś termin .
2
[#1011] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@teh_KaiN, post #1009

po za tym pytanie o boxa jest zasadne: bo co recenzenci nie dostaną boxa?.. czy mają też na niego czekać? Bo jak go nie dostaną to grę już można zrecenzować i wypuszczać.. chyba że czekają na pudło a ono cytując klasyka
Simple,

Sea freight takes from 6 to 8 weeks.
Not taking into account freight has to be merged to our UK partner regular freight.
Not taking into account delays of ship departure in China.
[#1012] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1010

ale jak się rozpoczyna sprzedaż to się podaje jakiś termin

No dobra, znów muszę się zgodzić. Zapomniałem o przedpłatach. Ja już tak mam, że całe życie uciekam przed tematem pieniędzy. Ale to tylko potwierdza moje zdanie, że tam gdzie zaczynają się pieniądze tam kończy się zabawa. Te dwa elementy bardzo rzadko mają części wspólne. Albo pieniądze albo przyjemność...

Jednak myślę, że wykonanie amigowego Jumpa rekompensuje poślizg. Generalnie te Jumpy mają szczęście do twórców. Atarowski Yoomp jest przecudowny, wersja na C64 odrobinkę słabsza ale też bardzo dobra. No a amigowy Jump to jest masakrator i perełka wszech czasów. Niespotykana w dzisiejszych czasach perfekcja wykonania. Jestem pewien, że to będzie jedna z tych nieśmiertelnych gier. Dosłownie jak Tetris.

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2023 20:07:54 przez MDW
7
[#1013] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1

Czy jest znany termin pojawienia się gry ? Na oficjalnej stronie projektu ostatni news jest ze stycznia, nie śledzę szczegółowo tego tematu więc może coś mi umknęło ...
2
[#1014] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@brain030, post #1013

Terminu się nie dowiesz , miała być już dawno no co zrobisz trzeba czekać
[#1015] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@brain030, post #1013

tak, jak inluencerzy jutubowi się nagrają, to pozwolą twórcy wydać jego grę :p
bo gra w czasie startu ma mieć duży zasięg jak pewne rakiety czyli
Łatwo obliczyć: sto razy sto to jest dziesięć tysięcy razy 3,14 – czyli pi er kwadrat – no to oznacza...przeszło trzydziestu tysiącach kilometrów kwadratowych....


Ostatnia aktualizacja: 16.05.2023 16:52:54 przez RokiS
1
[#1016] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1014

ok, rozumiem, no to czekamy ...
[#1017] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1

Jest jakiś update?
Jestem cierpliwym osobnikiem, ale po dwóch latach od przedpłaty i po roku od zapowiedzianej premiery oczekiwałbym (nie jedyny zakładam) więcej iformacji o stanie rzeczy.
18
[#1018] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@leptino, post #1017

A daj spokój szkoda gadać , kiedyś poruszyłem ten temat to afera, się zrobiła.
3
[#1019] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@leptino, post #1017

Na dziś 18.06 sprawa wygląda następująco:
Dostałem trochę feedbacku z wersji beta-CR i niestety pewne elementy trzeba jeszcze poprawiać. Dotyczą one kompatybilności i kilku elementów nie związanych z rozgrywką. Generalnie kręci się to w okół ostatnich 2% całego projektu. Niestety przez moje problemy zdrowotne sprawy idą powoli i na razie nie podam żadnego terminu wydania.
7
[#1020] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1019

Pamiętam, że rozmawialiśmy tutaj w temacie dość dawno temu, że problemy dotyczą kompatybilności tylko z jedną konfiguracją, czy po testach okazało się, że na innych też są problemy ? Bo wtedy był taki wniosek, że nie ma się tym co przejmować i niech gra debiutuje, a użytkownicy posprawdzają u siebie.
4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem