[#1921] Re: Piksele, piksele

@Koyot1222, post #1920

A w tych zielonych helikopterach siedzą pewnie zielone ludziki?
[#1922] Re: Piksele, piksele

@recedent, post #1921

Oj tam, zielone ludziki teraz zajęte, okręty zatapiają
To są przybysze z równoległego wymiaru najpewniej szeroki uśmiech
[#1923] Re: Piksele, piksele

@Koyot1222, post #1922

zielone ludziki teraz zajęte, okręty zatapiają


i żadne oenzety im nie dają rady.
Dawajcie ten Bridge Strike,
trzeba w końcu skopać zielonym ludzikom dupska.
.
[#1924] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1913





[#1925] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1924

Czad, tak minecraftowo troche :)
[#1926] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1924

Koyot wrócił do dawnej formy. a tfu co ja gadam, forma to była i jest, chodziło mi o aktywność ;) 3d pixel EKSTRA!
[#1927] Re: rysowanie neonów

@zeter, post #1926

Voxelki, mniam. W tej technice została wykonana moja ulubiona strategia - Tiberian Sun.
[#1928] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1924

Hm, chyba bardziej mi się spodobało niż te eksperymenty z pejzażami, co pokazywałeś, naprawdę mistrzostwo.
[#1929] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1924

o tak... :)
[wyróżniony] [#1930] Re: rysowanie neonów

@softiron, post #1929

takie tam..

[#1931] Re: rysowanie neonów

@selur, post #1930

Sobaka morskaja


Ps. tylko gdzie kły ma?




Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 01:02:38 przez ede
[#1932] Re: rysowanie neonów

@ede, post #1931

Przecież to foczka, a dziefcynki kłów nie mają. :)
[#1933] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1924

Kilka osób ostatnio zapytało dlaczego się nie odzywam.
Otóż, nie obraziłem się i nie choruję ;) Bardzo mi się zrobiło miło, że ktoś czasem śledzi co tu tworzę :D
Jest kilka rzeczy, które absorbują mój czas i dopóki nie skończę jednej sprawy trudno zabrać się za coś następnego.
Specjalnie na prośbę kolegi uchylam rąbek tajemnicy ;)
Od kilku miesięcy min. pracuję nad koncepcją książki, w której znalazł bym miejsce na mój piksel art i sporo osobistych przemyśleń. Na dzień dzisiejszy jest już trochę tekstu i ogólny zarys. Książeczka powstaje powoli, ale mam nadzieję skończyć to co zacząłem jeszcze w 2019 roku.
Jak się trochę ogarnę to napiszę coś więcej ;) Trzymajcie kciuki :D Ogólnie, dzięki za pamięć! OK
[#1934] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1933

no no no! trzymam kciuki!! :) moze jakis sneak peek?:)
[#1935] Re: rysowanie neonów

@juen, post #1934

Będzie! ;) Cierpliwości Nie wyrabiam na zakrętach
[#1936] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1933

Dzięki za uchylenie rąbka tajemnicy i również trzymam kciuki za książkę. OK
[#1937] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1933

Kibicuję z całego serca!
[#1938] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1933

Uuu ciężka sprawa- super, że się odważyłeś i masz możliwość stworzenia własnej i mocno osobistej, jak podejrzewam.. Gratuluję i trochę zazdroszczę, i trzymam kciuki OK
[wyróżniony] [#1939] Re: rysowanie neonów

@MarcinLP, post #1937

Podrzucę w Twoim wątku oficjalną scenerię nr 1 do gry Magazyn. Dzisiaj kodowałem i poprawiłem rysunek bohatera.



[#1940] Re: rysowanie neonów

@Hexmage960, post #1939

Czy on ma czworo oczu? W sumie to pewnie magazynier musi mieć oczy dookoła głowy...
[#1941] Re: rysowanie neonów

@recedent, post #1940

Ma dwoje oczu. Ciekawe, bo Selur stwierdził to samo co kolega Recedent. Gdzie jest ta druga para oczu bo nie widzę? Chodzi o cienie pod oczami, czy uszy?
[#1942] Re: rysowanie neonów

@Hexmage960, post #1941

Chyba uszy. Niepotrzebnie dałeś tam czarne kropki. Gdyby były bardziej brązowe/cieliste to nie byłoby "efektu pająka".
[#1943] Re: rysowanie neonów

@recedent, post #1942

Ale te uszy są bardzo oddalone od centrum twarzy i oczu. Skąd pomysł, że to oczy? Chyba wyraźnie widać, że bohater patrzy się w naszą stronę? Przyznam, że nie dostrzegłem problemu, ale zrobię te kropki bardziej brązowe.
[#1944] Re: rysowanie neonów

@recedent, post #1940

No fakt, wygląda jak pająk, w pierwszej chwili nie zwróciłem na to uwagi
[#1945] Re: rysowanie neonów

@Hexmage960, post #1943

Bardzo ładny projekt. OK
Wydaje mi się, że tylko kilka pikseli wystarczyło by zmienić ludkowi i będzie super.

[#1946] Re: rysowanie neonów

@Koyot1222, post #1945

@Koyot1222

Dzięki.

Również poprawiłem, ale naprawdę problemu nie widziałem.

Skoro jednak większość uważała, że trzeba poprawić, no cóż...

[#1947] Re: rysowanie neonów

@asman, post #1936

W odpowiedzi na #1937
W odpowiedzi na #1938
Dziękuję!
Uuu ciężka sprawa- super, że się odważyłeś i masz możliwość stworzenia własnej i mocno osobistej

Nie jestem sam. Z inicjatywą wyszedł do mnie osobiście kolega Adam Mierzwa. Mamy za sobą trochę konwersacji na tematy około pikselkowe. Dzięki tym rozmowom powstał pomysł na stworzenie czegoś co z jednej strony może się przydać a z drugiej strony pomóc i podnieść na duchu.
Dzięki Adamowi nie piszę tej książeczki tylko siebie ale dla innych. Dzięki czemu nie będzie tutorialem, samouczkiem. Chciałbym zabrać czytelnika w podróż po mojej pasji, pokazać co można zrobić aby być na co dzień szczęśliwszym
"Nie otrzymałem nic, czego pragnąłem.
Dostałem wszystko, czego potrzebowałem."


Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 09:41:47 przez Koyot1222
[#1948] Re: rysowanie neonów

@Hexmage960, post #1946

Poprawka wyszla zdecydowanie na plus. Ja na poczatku widzialem tam humanoidalnego krokodyla, ktory ma oczy zolte po bokach z czarna zrenica, a to co mialo chyba byc pierwotnie oczami magazyniera to wzialem za dziurki jego nosa :)
[#1949] Re: rysowanie neonów

@Axi0maT, post #1948

szeroki uśmiech
[#1950] Re: rysowanie neonów

@Axi0maT, post #1948

Hahahah teraz też to widzę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem