Wątek zamknięty
[#631] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@grg, post #630

BVision

Bvision
[#632] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Deftronic/..., post #631

I jeszcze jedna ciekawa aukcja z A4000:

A4000
[#633] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Deftronic/..., post #632

Ciekawa :

a ja z innej beczki:

Uwaga! UNIKAT! ;)

ciekawe w jakim sensie to "unikat"?

"Nie znam się na Amigach, więc zapewne znawcy po zdjęciach dowiedzą się co w sobie zawiera. Jesli nie - wszelkie informacje udzielę na maila"

a to mnie po prostu roz...: albo się nie znam i nic nie mówię, albo robię z siebie dekla i pościemniam... ale oczywiście 100% POZYTYW...

Ciekawe czy jego stary też by za niego 100% pozytywa dostał?

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2012 21:28:57 przez Tom Rain

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2012 21:29:10 przez Tom Rain
[#634] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Tom Rain, post #633

ten kolo juz kiedys sie pytal tutaj na forum co to za amiga
:)
i chcial za nia 900 zl cos mi swita

ogolnie mam polew ostatnio z aukcji na polskim allegro

doslownie siadam i mam niezly ubaw

sprzedaja taki shit ze az strach czy tu kiedys wkoncu ujrze jakas porzadna amige 4000 , 4000t ? jaka grafike , karte sieciowa? podzespoly do a4000 do a1200? chyba sie nei doczekam
ciagle jak widze sprzedaja shit swiezo wyciagnety ze smietnika
[#635] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #634

Sprzedają to co mogą wygrzebać a u nas Amigi to najczęściej były wypasione A500 z rozszerzeniem pamięci, dżojem i czasem dodatkową stacją lub goła A1200, bo jakby miała jakieś turbo lub rozszerzenie to cała rodzina pamiętała by jako to drogi i wartościowy sprzęt.

Okazyjnie bywają ciekawe Amigi lub dodatki i nie znajdują kupców bo wystawiane są za ceny na poziomie tych z Amibay.


Pozdrawiam
[#636] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@RadoslawF, post #635

zgodze sie Radoslawf , ale tylko z jednym w pl byla bieda i mamy tego efekt
ale nie zgodze sie z cenami bo osły za zzólknieta amige 1200 z brudnym joyem i kopią lotusa 2 wolaja sobie takie ceny jak nie jedna BOX w idealnym stanie na amibay ja wiem ze polska to kraj dla bogaczy zdziercow i klamcow ale myslalem ze chociaz starzy wyjadacze komputerowcy maja tupet ale nie ciagle szukaja glupszego od siebie
[#637] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #636

Jak są osły które tyle płacą to zawsze znajdą się sprzedawcy.
Zerknij tu:
http://allegro.pl/amiga-a1200-od-1-zl-i2064425680.html
Znany sprzedawca złomu z tym samym tekstem na każdej aukcji:
"Komputer hula. Nie odpalałem go od ponad roku, ale przyjmuję że wszystko OK."
A idioci lub analfabeci doszli już do ponad 200zł, a jeszcze 11 dni do końca, dodałem aukcje do obserwowanych będę wiedział za ile poszła.


Pozdrawiam
[#638] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #636

Zgadzam się.

U nas każdy węszy biznes... nawet gó..o chcą sprzedać jako nie lada okazja.
Przypominając obecną aukcje A4000 coolneya z alledrogo to pisałem o renegocjację ceny (szukam sensownej alternatywy dla zeżartej mojej MObO) - jedyne co dostałem, to "jeśli się nie sprzeda to obniżę cenę"... czyli wiadomo o co cho :
A1000 którą oferuje wcześniej stała o wiele drożej, a teraz (chyba od roku) cena oscyluje w tej samej granicy.

Co ludzie chcą zyskać na tym? Nie wiem, może ja jakiś inny jestem ale zawsze to co miałem w sumie zbędne starałem się w granicach przyzwoitości wypchnąć... (mój pokój roboczy 3,5m x 3m nie nadaje się na składowisko :P - a mam tu PieCa, A4000, drukarkie, laptoka, gazety, wykrywacz metali i zebrany za pomocą niego złom, części do kompów... :P)

Ale rozumiem że są ludzie którzy chcą za wszelką cenę zarobić MILIONY (pesos, kopiejek etc) ale ja nie należę do nich... i w sumie oczekuję tego od "drugiej strony"...

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2012 22:17:02 przez Tom Rain
[#639] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@RadoslawF, post #637

Znany sprzedawca złomu z tym samym tekstem na każdej aukcji:
"Komputer hula. Nie odpalałem go od ponad roku, ale przyjmuję że wszystko OK."
A idioci lub analfabeci doszli już do ponad 200zł, a jeszcze 11 dni do końca, dodałem aukcje do obserwowanych będę wiedział za ile poszła.


... to pewnie nic dziwnego, ze na moj e-mail z zapytaniem czy w zwiazku z tym, ze w zestawie jest zasilacz to moglby laskawie odpalic ten sprzecik, pan sprzedawca do dzisiaj nie odpowiedzial ... ta Amiga to na bank padaka, pytanie tylko czy trup, czy do odratowania. no coz, takie czasy, trzeba bedzie troche poczekac, az rynek sie nasyci zlomem, rozczaruje ...

ps. przy okazji - negatyw to on powinien wylapac za samo wystawienie takiej aukcji ...
[#640] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@mccnex, post #639

kolejna ciekawa oferta:) Pana Mr.Daniłko.73
wystarczy spojrzec w dzial giełda:)
naprawde cenowo robi sie coraz ciekawiej
niema to jak Amiga 1200 z 030 z dodatkami za 2300
dzieki za chumor jest sobota sie usmiałem
[#641] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #640


A nie przypadkiem konto stworzone na rzecz wstawienia ogłoszenia?
Liczba komentarzy 0.
Ostatnia wizyta na stronie: 2012-01-21 18:39:04

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 19:59:49 przez Dark_luke
[#642] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Dark_luke, post #641

Mocno prawdopodobne bo typ nawet nie potrafi nazwać karty które sprzedaje razem z Amigą.


Pozdrawiam
[#643] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@RadoslawF, post #642

czy oni naprawde mysla ze ludzie majacy Amigi i bawiacy sie dzisiaj w 2012 w 21 wieku sa tak naiwni ze idzie im wcisnac byle stara drukare panasa , wypalony monitor i żółta amige 1200 z brudnym Joyem za 2300 ? :)))))) swietne czasy nastaly

TRZEBA MIEC NIEZLY TUPET ZEBY WCHODZIC Z TAKA OFERTA DO CENTRUM ŻRÓDŁA AMIGOWEGO PPA

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 20:16:38 przez Blendor
[#644] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #643

Jego graty jego cena . Nie zagladajmy innym do portfeli. Cena zostanie zweryfikowana przez rynek jak zawsze .
[#645] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@PrzemasIII, post #644

http://allegro.pl/guzik-do-stacji-dyskow-i2071589230.html

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 20:50:09 przez Dark_luke
[#646] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Dark_luke, post #645

buahahahahaahhahahaha
buahahahahahahahahahab
buhahhaahahahahahaah
ARTI TO CI WYSZLO HIT ROKU :)
[#647] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #646

^^
[#648] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Dark_luke, post #645

Żart fajny ale:
nie każdy go zrozumie,
autor będzie musiał chyba zapłacić za wystawienia aukcji.


Pozdrawiam
[#649] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@RadoslawF, post #648

Wystawienie kosztuje jakieś grosze (poza dodatkowymi ficzerami ala pogrubienie czy coś). Spoko. Uciesze się, jak ktoś kupi. Wysyłka gratis!

A tak na serio - może to niektórym przemówi do rozumu troszkę... chociaż, nadzieje płonne.



Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 20:59:14 przez _arti
[#650] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@RadoslawF, post #637

A czy ktoś kupił od niego i dostał złom?? Skoro pisze że komputer hula to znaczy, że jest sprawny. Jeżeli ktoś kupił okazało się że nie jest sprawny, to odpowiada sprzedający i zwrot pieniędzy się należy. Cena za jaką poszła ta Amiga jest całkiem przyzwoita.
W ostatnim czasie sprzedał wiele komputerów, a nie widzę negatywa, więc wszystko jest z nim OK, nie ma co go tutaj oskarżać - to takie moje zdanie
[#651] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@flops, post #650

FLOPS sprawdz jeszcze za jakies 2 tygodnie czy kompy nie wystawia ponownie te same i wtedy bedzie ok :)

RadoslawF masz racje nie kazdy ten humor artiego zrozumie
uwazam ze 60 proc kupcow amigi bedzie zachwycona jak to mozna kupic amige 1200 za 300 zl i za rok ja sprzedac za 3 tys zl skoro juz nawet przyciski od fdd laza na allegro po 300 zl :)
swiat oszalał

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 21:05:52 przez Blendor
[#652] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@flops, post #650

Kupowałeś coś kiedyś na allegro ?
Kupowałeś coś od sprzedającego który pisał że nie wie czy działa ale rok temu to na pewno działało ?
Pod jakim nickiem sprzedajesz na allegro ?


Pozdrawiam
[#653] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@_arti, post #649

Boska aukcja :D dzięki za poprawę humoru :D

And the Oscar goes to.. _arti ok, racja
[#654] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Tom Rain, post #653

RadosławF niestety nigdy nie kupowalem na allegro
[#655] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@Blendor, post #654

To nie było pytanie do Ciebie tylko do obrońcy pazernych handlarzy.


Pozdrawiam
[#656] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@RadoslawF, post #655

Nie obrońca pazernych handlarzy, tylko rycerz prawdy
Na Allegro kupowałem nie raz, nie dwa. Wiem że jak ktoś piszę: "Nie sprawdzone, nie wiem czy działa, nie chce negatywa..." to na 90% nie działa. Ale jak ktoś pisze że hula, a nie testował rok, to daje mi prawo myśleć że sprzęt działa. Jeżeli nie działa, to zgłaszam się do sprzedającego, że zrobił mnie w trąbę i mu odsyłam sprzęt i po sprawie.
Na pewno nie jestem żadnym z wymienionych na wątku sprzedających, ale danych personalnych - szczególnie w internecie - bez potrzeby nie rozpowszechniam. EOT
[#657] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@flops, post #656

Ja nie o dane personalne pytałem a o nick pod jakim sprzedajesz na allegro.
Ale rozumiem że nie chcesz być kolejnym wymienionym w wątku sprzedającym i to rozumiem.


Pozdrawiam
[#658] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@_arti, post #649

Takie przyciski do A3000 są do dostania w dowolnej ilości dosłownie po kilka groszy za sztukę
FOTKA NOWYCH przycików do stacji dyskietek w A3000 (obok oryginalny dla porównania).
[#659] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@lekarz_med, post #658

Aluzje zrozumieli wszyscy z wyjątkiem sprzedawców z allegro jak widzę.


Pozdrawiam
[#660] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

@_arti, post #649

można odebrać w łodzi i sprawdzić czy na pewno działa? // jak nie odpisze to wiadomo, że w wała chce nas zrobić...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem